Esnek Ödeme Planları ile Vakıfbank’tan 10 Yıl Vadeli Konut Kredisi!

Vakıfbank, esnek ödeme planları, 120 aya varan vade süresi ve uygun faiz oranları ile ev satın almak isteyenlere konut kredisi desteği sağlıyor.

SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi Kampanyası düzenleyen ve yüzde 0,96’dan başlayan faiz oranları uygulayan banka, faiz oranlarını hem alınan kredi tutarlarına göre hem de vade sürelerine göre değiştirmektedir. 50 bin Türk Lirasına kadar olan kredi kullanımlarında 36 ay vadeye kadar olan ödeme planlarında uygulanan faiz oranı yüzde 0,96, 37 aydan 120 aya kadar olan sürede yüzde 1,04 oranındadır. 50.001 Türk Lirası ile 500 bin Türk Lirası arasındaki kredi kullanımlarında 36 aya kadar vadede normal müşteriler için yüzde 1,12 oranında, maaş müşterileri için yüzde 1,10 oranında, 37 aydan 120 aya kadar olan sürede normal müşteriler için yüzde 1,15 oranında, maaş müşterileri için ise yüzde 1,13 oranında faiz uygulanmaktadır. 500 bin 1 Türk Lirası ile 1 milyon Türk Lirası arasındaki kredi kullanımlarında ise yine aynı vade aralıklarında sırası ile yüzde 1,14 ile yüzde 1,15 faiz uygulanmaktadır.

Kampanya dahilinde Vakıfbank çeşitli ödeme planı imkanı sağlamaktadır. Bunlar her ay eşit tutarlı taksit ödemelerine ek olarak artan taksitli konut kredisi, azalan taksitli konut kredisi, ara ödemeli ve esnek ödemeli konut kredisidir. Söz konusu kampanya ayrıca sadece yeni konut satın almak isteyenlere özel olup, bankadan öncesinde konut kredisi kullanan ya da başka bankadan kredi kullanıp kredisini Vakıfbank’a taşımak isteyenlere kullandırtmamaktadır.

Vakıfbank konut kredisi kampanyası için başvurular ise sadece banka şubelerinden yapılıp, satın alınacak olan eve ait belgeler, nüfus cüzdanı, gelir ve ikametgah belgesi getirilmesi istenmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.