Ana SayfaKredilerEsnek Ödeme Planları ile Vakıfbank'tan 10 Yıl Vadeli Konut Kredisi!

Esnek Ödeme Planları ile Vakıfbank’tan 10 Yıl Vadeli Konut Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank, esnek ödeme planları, 120 aya varan vade süresi ve uygun faiz oranları ile ev satın almak isteyenlere konut kredisi desteği sağlıyor.

SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi Kampanyası düzenleyen ve yüzde 0,96’dan başlayan faiz oranları uygulayan banka, faiz oranlarını hem alınan kredi tutarlarına göre hem de vade sürelerine göre değiştirmektedir. 50 bin Türk Lirasına kadar olan kredi kullanımlarında 36 ay vadeye kadar olan ödeme planlarında uygulanan faiz oranı yüzde 0,96, 37 aydan 120 aya kadar olan sürede yüzde 1,04 oranındadır. 50.001 Türk Lirası ile 500 bin Türk Lirası arasındaki kredi kullanımlarında 36 aya kadar vadede normal müşteriler için yüzde 1,12 oranında, maaş müşterileri için yüzde 1,10 oranında, 37 aydan 120 aya kadar olan sürede normal müşteriler için yüzde 1,15 oranında, maaş müşterileri için ise yüzde 1,13 oranında faiz uygulanmaktadır. 500 bin 1 Türk Lirası ile 1 milyon Türk Lirası arasındaki kredi kullanımlarında ise yine aynı vade aralıklarında sırası ile yüzde 1,14 ile yüzde 1,15 faiz uygulanmaktadır.

Kampanya dahilinde Vakıfbank çeşitli ödeme planı imkanı sağlamaktadır. Bunlar her ay eşit tutarlı taksit ödemelerine ek olarak artan taksitli konut kredisi, azalan taksitli konut kredisi, ara ödemeli ve esnek ödemeli konut kredisidir. Söz konusu kampanya ayrıca sadece yeni konut satın almak isteyenlere özel olup, bankadan öncesinde konut kredisi kullanan ya da başka bankadan kredi kullanıp kredisini Vakıfbank’a taşımak isteyenlere kullandırtmamaktadır.

Vakıfbank konut kredisi kampanyası için başvurular ise sadece banka şubelerinden yapılıp, satın alınacak olan eve ait belgeler, nüfus cüzdanı, gelir ve ikametgah belgesi getirilmesi istenmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.