Anasayfa Banka İş İlanları Fibabanka, En Az Lise Mezunu Banka Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru: 1...

Fibabanka, En Az Lise Mezunu Banka Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru: 1 Nisan 2018!

Fibabanka, banka müşterilerinin tüm finansal işlem talepleri ile bilgi taleplerinin gerçekleştirilmesi kapsamında banka personel alımı yapacak.

Çağrı Merkezi Uzman Yardımcı alımı yapacağını açıklayan Fibabanka, banka iş başvurusunda bulunacak tüm adayların ofis programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını istemektedir.

Çağrı Merkezi Uzman Yardımcı Alımı Hakkında Detaylar

Yayınlanan banka iş ilanı kapsamında adaylar Inbound çağrılarda görev alacaklardır. Buna ilişkin olarak da tüm adayların insan ilişkilerinin güçlü, iletişimlerinin iyi olmaları, her zaman müşteri odaklı çalışmaları, rekabete, öğrenmeye ve gelişime her zaman açık olmaları istenmektedir.

7-24 vardiyalı sistemde görev alacak adayların, bu çalışma sistemine uygun olmaları istenmektedir. Tüm adayların her zaman belirlenmiş olan servis düzeyinde, nezaket kuralları çerçevesinde görevlerini yerine getirmeleri isteyen Fibabanka, analitik düşünme yeteneğini gelişmiş olunmasını, yaratıcı ve açık fikirli olunmasını, ekip çalışmalarında başarılı olunmasını istenmektedir.

İngilizce Bilgisi!

Banka personel alımlarına ilişkin olarak iş başvurusunda bulunan adaylardan İngilizce bilgisi olanların başvurular ön değerlendirmeye alınacaktır ve İngilizce çağrılarda görevlendirileceklerdir.

Adayların en az lise mezunu olmaları istenip, erke adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir. Adaylar İstanbul’da istihdam edilecek olup, bu lokasyonda ikamet etmeleri istenmektedir. Adaylara özel sağlık sigortası, servis, yemek kartı ve hayat sigortası imkanları tanınacaktır.

Söz konusu iş ilanı 8 Şubat 2018 tarihinde açılmıştır. Son başvuru tarihi ise 1 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-uzman-yardimcisi-inbound-1973094?

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

5 × four =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,767BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,054TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,568TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler