Fibabanka, En Az Lise Mezunu Banka Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru: 1 Nisan 2018!

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka, banka müşterilerinin tüm finansal işlem talepleri ile bilgi taleplerinin gerçekleştirilmesi kapsamında banka personel alımı yapacak.

Çağrı Merkezi Uzman Yardımcı alımı yapacağını açıklayan Fibabanka, banka iş başvurusunda bulunacak tüm adayların ofis programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını istemektedir.

Çağrı Merkezi Uzman Yardımcı Alımı Hakkında Detaylar

Yayınlanan banka iş ilanı kapsamında adaylar Inbound çağrılarda görev alacaklardır. Buna ilişkin olarak da tüm adayların insan ilişkilerinin güçlü, iletişimlerinin iyi olmaları, her zaman müşteri odaklı çalışmaları, rekabete, öğrenmeye ve gelişime her zaman açık olmaları istenmektedir.

7-24 vardiyalı sistemde görev alacak adayların, bu çalışma sistemine uygun olmaları istenmektedir. Tüm adayların her zaman belirlenmiş olan servis düzeyinde, nezaket kuralları çerçevesinde görevlerini yerine getirmeleri isteyen Fibabanka, analitik düşünme yeteneğini gelişmiş olunmasını, yaratıcı ve açık fikirli olunmasını, ekip çalışmalarında başarılı olunmasını istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank En Az Lise Mezunu Bireysel Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

İngilizce Bilgisi!

Banka personel alımlarına ilişkin olarak iş başvurusunda bulunan adaylardan İngilizce bilgisi olanların başvurular ön değerlendirmeye alınacaktır ve İngilizce çağrılarda görevlendirileceklerdir.

Adayların en az lise mezunu olmaları istenip, erke adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir. Adaylar İstanbul’da istihdam edilecek olup, bu lokasyonda ikamet etmeleri istenmektedir. Adaylara özel sağlık sigortası, servis, yemek kartı ve hayat sigortası imkanları tanınacaktır.

Söz konusu iş ilanı 8 Şubat 2018 tarihinde açılmıştır. Son başvuru tarihi ise 1 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-uzman-yardimcisi-inbound-1973094?

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…