Banka İş İlanları Yapı Kredi Bankası Deneyimsiz Personel Alımı

Yapı Kredi Bankası Deneyimsiz Personel Alımı

Son Güncelleme:

Türkiye genelinde 1000 in üzerinde şubesi, ve binlerce çalışanı ile kaliteli hizmet ve sınırsız bankacılık hizmetleri sağlayan ülkemizin önde gelen bankalarından Yapı Kredi Bankası personel alımı son dönemlerde de yoğun bir şekilde devam ediyor.

Eğitim ve gelişime önem veren banka, kurduğu Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde deneyimsiz bankacı adaylarına yeni ufuklar çizmeleri bunun yanında kariyerlerini şekillendirmeleri için fırsatlar sağlamakta. Hem ticari bankacılık hem de bireysel bankacılık alanın da istihdamlar yaratarak yeni nesil kaliteli bankacı yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Ticari bankacılık alanın da kendini geliştirmek isteyen, lisans mezunu adayların değerlendirildiği Ticari Bankacılık Portföy Destek Asistanı ilanı ile de bunu doğrulamaktadır. Yapı Kredi Bankası iş ilanları, ve ayrıca banka sınavları dönemsel olarak gerçekleştirilmekte ve başarılı adaylar akademik eğitimlerini tamamlayarak işbaşı yapmaktadır. Ticari bankacılık alanında kendinize yetkili ve yönetmenlik imkanları için Asistan olarak başlayacağınız görevinizde kısa vadede bankanın terfi planları arasına girebilirsiniz.

Son dönemlerde gerçekleştirilen banka personel alımları içerisinde adayların sıklıkla tercih ettiği bankalar arasında yer alan ve personeline sosyal olanakları sınırsızca sunan Yapı Kredi Bankası iş ilanı için başlıca nitelikler ve başvurular;

Ticari Bankacılığın ilk basamağı olan bu pozisyonda kendini geliştirecek ve sonrasında yönetmen yardımcısı ve yönetmen olarak kariyerine devam edecek
Mevcut portföyü back-up olarak destekleyecek
Bankanın ürün ve hizmetlerini Ticari Müşterilerine satışı, yaygınlaştırılması, yeni müşterilerin bankaya kazandırılması konusunda yönetmen ve yönetmen yardımcılarına destek verecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

4 yıllık üniversite mezunu
28 yaşından gün almamış
Bankaların Ticari şubelerinde kariyer hedefleyen
Analitik düşünme yeteneğine sahip
Müşteri ilişkileri konusunda kendine güvenen
MS Office uygulamalarına hakim
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

Yapı Kredi Bankası iş ilanı ve personel alımına başvurmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.tumislerburada.com/ilan/5791995/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s—ticari-portfoy-destek-asistani

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

4 YORUMLAR

  1. Çukurova Üniversitesi 2015 işletme mezunuyum. Adana’da ikamet ediyorum. MS office uygulamalarına hakimim. Bankacılık sektöründe kariyer hedefliyorum. Sizlerle çalışmak istiyorum.

  2. Erciyes üniversitesi 2014 maliye bölümü mezunuyum . MS office uygulamalarini aktif olarak kullanabiliyorum. İletisim kurma ve ikna kabiliyetine sahibim. Sizlerle calismak isterim.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,644TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,530TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler