Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank, Türkiye Geneli Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru: 11 Mart 2018!

Akbank, Türkiye Geneli Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru: 11 Mart 2018!

-

Akbank, Finans, Müşteri İlişkileri ve Satış departmanlarında istihdam etmek üzere Türkiye Geneli banka personel alımları yapacak.

Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımları gerçekleştirecek olan Akbank, banka iş başvurusu yapacak adayların en az üniversite mezunu olmalarını istemektedir.

Akbank Personel Alım Detayı

Yayınlanan bana iş ilanına başvuru yapacak adayların en az üniversite mezunu olunup, bölüm kriteri belirtilmemiştir. Tüm adayların ticari bankacılık ürünlerinin pazarlaması konusunda deneyimli olmasını isteyen banka, hem krediler hem dış ticaret hem de nakit yönetimi sistemleri ile birlikte mali analiz konusunda bilgi sahibi olmalarını istemektedir.

İngilizce bilgisi olan adayların banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacak olup, başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Orta düzey yönetici pozisyonunda sürekli ve tam zamanlı olarak göreve başlayacak adayların, her zaman müşteri odaklı çalışma performansı göstermeleri, ikna yeteneklerinin gelişmiş olması, problem çözme yeteneğine sahip olmaları istenmektedir. Bunların yanı sıra yine tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde temsil etmeleri, düzenli ve programlı çalışmaları, sorumluluk bilincinin gelişmiş olmasını, işe ulaşım sorunu yaşamamaları istenmektedir.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Söz konusu banka personel alımları için ilan 9 şubat günü açılmıştır. Son başvuru tarihi ise 11 mart 2018 olarak belirlenmiştir. 11 marttan sonra yapılan başvurular geçersiz olup, banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-ticari-musteri-iliskileri-yoneticisi-1722099?

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler