Ana Sayfa Banka İş İlanları Şekerbank Bireysel Bankacılık Yetkilisi Alımı Yapacak!

Şekerbank Bireysel Bankacılık Yetkilisi Alımı Yapacak!

-

Şekerbank Türkiye genelinde birçok şubesinde istihdam etmek üzere Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Şekerbank tarafından yayınlanan banka personeli iş ilanında, Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi kadrosu için iş başvurusunda bulunacak olan adaylarda aranan niteliklere yer verildi. Banka, adayların üniversitelerde eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmalarına önem verirken, bu bölümlerin dört yıllık lisans bölümleri olmalarını da önemsiyor. Şube Bireysel Bankacılık Satış departmanında farklı bankalarda en az üç yıllık bankacılık deneyimi arayan Şekerbank, iş başvurusunda bulunacak adayların tecrübeli olmalarını önemsiyor.

Şekerbank’ın gerçekleştireceği banka personeli alımında iş başvurusu yapacak olan adaylardan takım çalışmasına yatkın, iletişim ve ikna konusunda kendine ve yeteneklerine güvenen adayların ön planda tutulacağı ifade edilirken, aynı zamanda esnek çalışma saatleri ile uyum sağlayabilecek düzeydeki banka personeli adaylarının iş başvurusu yapmaları talep ediliyor.

Şekerbank İş Başvurusu Detayları ve İş Tanımı

Şekerbank tarafından Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi kadrosunda istihdam edilecek olan banka personellerin, tüm bireysel bankacılık ürünleri için müşterilere tanıtım, pazarlama ve satış aşamalarında görev almaları talep ediliyor. Adayların gerçekleştirecekleri tanıtım, pazarlama ve satış aşamalarında hem hedefleri, hem verimliliği, hem de müşteri portföyünü genişletmeyi ön planda tutmalarını talep edecek olan banka, kendi politikalarına uygun müşterilerin tespit edilip, bu müşteriler ile bankanın iletişiminin kuvvetlendirilmesi aşamalarında görev alınmasını talep ediyor.

Şekerbank tarafından 1 Şubat 2018 tarihinde yayımlanan banka personeli alım ilanına, ikâmet ettiğiniz ve çalışmak istediğiniz şehirlere göre aşağıda yer alan bağlantıdan banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/sekerbank-is-ilanlari-c1466-p5108/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,413BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,417TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler