Şekerbank Bireysel Bankacılık Yetkilisi Alımı Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank Türkiye genelinde birçok şubesinde istihdam etmek üzere Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Şekerbank tarafından yayınlanan banka personeli iş ilanında, Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi kadrosu için iş başvurusunda bulunacak olan adaylarda aranan niteliklere yer verildi. Banka, adayların üniversitelerde eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmalarına önem verirken, bu bölümlerin dört yıllık lisans bölümleri olmalarını da önemsiyor. Şube Bireysel Bankacılık Satış departmanında farklı bankalarda en az üç yıllık bankacılık deneyimi arayan Şekerbank, iş başvurusunda bulunacak adayların tecrübeli olmalarını önemsiyor.

Şekerbank’ın gerçekleştireceği banka personeli alımında iş başvurusu yapacak olan adaylardan takım çalışmasına yatkın, iletişim ve ikna konusunda kendine ve yeteneklerine güvenen adayların ön planda tutulacağı ifade edilirken, aynı zamanda esnek çalışma saatleri ile uyum sağlayabilecek düzeydeki banka personeli adaylarının iş başvurusu yapmaları talep ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank En Az Lise Mezunu Bireysel Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Şekerbank İş Başvurusu Detayları ve İş Tanımı

Şekerbank tarafından Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi kadrosunda istihdam edilecek olan banka personellerin, tüm bireysel bankacılık ürünleri için müşterilere tanıtım, pazarlama ve satış aşamalarında görev almaları talep ediliyor. Adayların gerçekleştirecekleri tanıtım, pazarlama ve satış aşamalarında hem hedefleri, hem verimliliği, hem de müşteri portföyünü genişletmeyi ön planda tutmalarını talep edecek olan banka, kendi politikalarına uygun müşterilerin tespit edilip, bu müşteriler ile bankanın iletişiminin kuvvetlendirilmesi aşamalarında görev alınmasını talep ediyor.

Şekerbank tarafından 1 Şubat 2018 tarihinde yayımlanan banka personeli alım ilanına, ikâmet ettiğiniz ve çalışmak istediğiniz şehirlere göre aşağıda yer alan bağlantıdan banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/sekerbank-is-ilanlari-c1466-p5108/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…