Ana SayfaKredilerQNB Finansbank'tan Yüzde 1,22 Faizle 100.000 TL Konut Kredisi

QNB Finansbank’tan Yüzde 1,22 Faizle 100.000 TL Konut Kredisi

-

QNB Finansbank, sadece Türk Lirası cinsinden 180 ay vadeye kadar ev almak isteyenlere uygun faizli konut kredisi desteği veriyor.

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1,22 olup, sabittir. Sabit faizli konut kredisi imkanı sağlayan banka, müşterilerinin satın alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde 80’i kadar kredi veriyor. Kişilerin başvuru esnasında satın almayı planladıkları evin tapusunu getirmeleri isteniyor. Sonrasında ise evin ekspertiz raporu oluşturuluyor ve bu kapsamda da evin büyüklüğü ile konumuna göre değişmek suretiyle ekspertiz ücreti tahsil ediliyor.

Yalnızca mesken tipindeki konutları için kredi imkanı sağlayan banka, kredilerin düzenlenen vade süresinden önce ödenme talebinde kredi erken ödeme ücreti alıyor. Müşteriler eğer kalan vade 36 ay vadeyi aşmıyorken tüm tutarı ödemek isterlerse kredinin yüzde 1’i kadar, 36 ayı aşıyorsa kredinin yüzde 2’si kadar ücret alıyor.

QNB Finansbank konut kredisi başvurusu ise hem banka şubelerinden hem de bankanın internet sitesinden yapılabiliyor. Bankanın internet sitesinden yapılan kredi başvurusu ön başvuru olup, kredi onayında nüfus cüzdanı, gelir belgesi, ikametgah belgesi ve satın alınan evin belgeleri ile birlikte banka şubesinin ziyaret edilmesi gerekiyor.

QNB Finansbank’tan 100.000 TL Konut Kredisi

Bankadan temin edilen 120 ay vadeli 100 bin TL konut kredisi için aylık kredi ödemesi 1.591,37 TL oluyor. Yıllık toplam maliyet oranı yüzde 16,0353 olup, alınacak masrafları toplamı ise tahmini 1.231,00 TL oluyor.

Aynı kredi 60 ay vadeli alındığında  aylık kredi ödemesi 2.360,14 TL, yıllık maliyet oranı yüzde 16,3061, alınacak masrafları toplamı tahmini 1.231,00 TL oluyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler