QNB Finansbank’tan Yüzde 1,22 Faizle 100.000 TL Konut Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank, sadece Türk Lirası cinsinden 180 ay vadeye kadar ev almak isteyenlere uygun faizli konut kredisi desteği veriyor.

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1,22 olup, sabittir. Sabit faizli konut kredisi imkanı sağlayan banka, müşterilerinin satın alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde 80’i kadar kredi veriyor. Kişilerin başvuru esnasında satın almayı planladıkları evin tapusunu getirmeleri isteniyor. Sonrasında ise evin ekspertiz raporu oluşturuluyor ve bu kapsamda da evin büyüklüğü ile konumuna göre değişmek suretiyle ekspertiz ücreti tahsil ediliyor.

Yalnızca mesken tipindeki konutları için kredi imkanı sağlayan banka, kredilerin düzenlenen vade süresinden önce ödenme talebinde kredi erken ödeme ücreti alıyor. Müşteriler eğer kalan vade 36 ay vadeyi aşmıyorken tüm tutarı ödemek isterlerse kredinin yüzde 1’i kadar, 36 ayı aşıyorsa kredinin yüzde 2’si kadar ücret alıyor.

QNB Finansbank konut kredisi başvurusu ise hem banka şubelerinden hem de bankanın internet sitesinden yapılabiliyor. Bankanın internet sitesinden yapılan kredi başvurusu ön başvuru olup, kredi onayında nüfus cüzdanı, gelir belgesi, ikametgah belgesi ve satın alınan evin belgeleri ile birlikte banka şubesinin ziyaret edilmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

QNB Finansbank’tan 100.000 TL Konut Kredisi

Bankadan temin edilen 120 ay vadeli 100 bin TL konut kredisi için aylık kredi ödemesi 1.591,37 TL oluyor. Yıllık toplam maliyet oranı yüzde 16,0353 olup, alınacak masrafları toplamı ise tahmini 1.231,00 TL oluyor.

Aynı kredi 60 ay vadeli alındığında  aylık kredi ödemesi 2.360,14 TL, yıllık maliyet oranı yüzde 16,3061, alınacak masrafları toplamı tahmini 1.231,00 TL oluyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…