Akbank’tan Maaş Ödemesi ve Bordro Hazırlama 3 Dakika

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank-Kolay İK işbirliği ile faaliyete geçen yazılımla, her ölçekteki şirket için maaş ödemek ve bodro hazırlamak 3 dakika gibi kısa süreye inecek.

Bordro hazırlama ile maaş ödemesini 3 dakikaya kadar düşüren yazılım, zamandan tasarruf imkanı sağlamasına ek olarak, tüm süreçleri aynı zamanda buluta taşıyacak. Yani şirketlerin dijital dönüşümünde söz konusu yazılım önemli bir rol oynayacak. Buna ilişkin olarak da bordrolar Kolay İK üzerinden hazırlanabilinecek. Maaşlar ile Akbank Direkt entegrasyonu ile kolay bir şekilde ödenebilinecek. Söz konusu sistem şuanda mevcut durumda 300’den fazla şirket tarafından kullanılıyor.  Bu sistem ile bordrolar anında görüntülenebiliyor, dijital ortamda saklanabiliyor ve aynı zamanda da çalışanlar ile de kolay bir şekilde paylaşılabiliniyor. Bunların yanı sıra vergi, AGİ ve benzeri gibi bordroya ilişkin olan tüm güncellemeler de sistem üzerinden anında görüntülenebiliyor.

Kolay İK Kurucu Ortağı Çağlar Yalı: Dünyada Bir Kaç Örneği Var

Dijital maaş ödeme sistemi ile ilgili açıklamalarda bulunan Kolay İK Kurucu Ortağı Çağlar Yalı, 2014 yılından bugüne kadar KOBİ’ler ilk sırada yer almak üzere her ölçekten şirketin iş verimliliğinin arttırılması, şirketlerin dijitalleşmesi için çok çalıştıklarını, şirketlerin İK süreçlerini dijitale taşıdıklarını, bunun yanında da kendi yazılımlarını geliştirerek yeni özellikler eklemeye, kolaylıklar sağlamaya gayret gösterdiklerini söyledi. Akbank ile bir ilki gerçekleştirdiklerini söyleyen Yalı,  dijital maaş ödeme sistemini hayata geçirdiklerini, bunun dünyada yalnızca bir kaç tane örneğinin bulunduğunu, bunun için mutlu olup, gururlu olduklarını söyledi.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Haziran (Lise ve Üniversite)

Bordro yönetimi, toplu maaşlarının ödemeleri, yıllı izin ve çalışan haklarının yönetimi, masraf ve nakit avans yönetimleri ile performans yönetimleri gibi çok sayıda İK süreçlerine KOBİ’lerin hayatlarını kolaylaştırmak için Kolay İK ile işbirliği gerçekleştirdiklerini söyleyen Akbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, şuanda küçük işletmelerin bunları manuel olarak yaptıklarını, bilgilerin Excel’de tutulduğunu, bu nedenle de hata paylarının yüksek olduğunu söyledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.