Ana SayfaGündemYapı Kredi Private Banking'e 3 Kategoride Birincilik Ödülü

Yapı Kredi Private Banking’e 3 Kategoride Birincilik Ödülü

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bankacılık ve finans dergisi olan Euromoney’nin gerçekleştirmiş olduğu Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi Anketi’ne göre, Yapı Kredi Private Banking 3 farklı kategoride 1.lik ödülü aldı.

Özel bankacılık ve varlı yönetiminde sorumlu olan 2.000’den fazla süt düzey yöneticinin katılım gösterdiği küresel ölçekli anket ile, kurumların yetkinliklerinin sorgulaması yapıldı. Bunun sonucunda da Yapı Kredi Private Banking, Özel Bankacılıkta En İyi Hizmet, Özel Bankacılıkta En İyi Filantropi ve Uluslararası Müşterilere En İyi Hizmet kategorilerinde birincilik ödülü aldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, Türkiye’de ilk defa gayrimenkul, miras, vergi, eğitim, filantropi ve sanat danışmanlığı hizmeti sağladıklarını, Yapı Kredi olarak özel bankacılık müşterilerinin tüm işlemlerini, kendilerine özel atanmış portföy yönetmenleri ile gerçekleştirdiklerini, bunların yanı sıra iştirakleri olan Yapı Kredi Portföy ve Yapı Kredi Yatırım aracılığı ile müşterilere entegre varlık yönetimi sağladıklarını söyledi.

Finansal ihtiyaçlara ve beklentilere ilişkin olarak müşterilere risk gruplarına bağlı olarak geniş bir yatırım ürün yelpazesinden varlık tahsis alternatifleri sağladıklarını söyleyen Ülgen, orta ve uzun vadeli yatırım yaklaşımlarını Yapı Kredi uzmanları ile değerlendirdiklerini, bunların yanı sıra varlık yönetimine ilişkin olarak yalnızca özel bankacılık müşterileri için tasarlanmış olan danışmanlık hizmetleri de sağladıklarını, gayrimenkul portföyünün doğru bir şekilde değerlendirilmesinden miras planlamasına, vergi danışmanlığından satın alınacak olan tüm sanat eserlerinin seçimlerine kadar müşterilerinin yanında olduklarını söyledi.

Euromoney’nin küresel çapta yapmış olduğu anket ile birlikte sektörün en güvenilir ve en saygın araştırmalarından birine imza attığını söyleyen Ülgen, 3 kategoride birincilik ödülünü aldıklarını, bunun kendilerinin hep çok daha iyisini yapmaya teşvik ettiğini söyledi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.