Anasayfa Gündem Yapı Kredi Private Banking'e 3 Kategoride Birincilik Ödülü

Yapı Kredi Private Banking’e 3 Kategoride Birincilik Ödülü

Bankacılık ve finans dergisi olan Euromoney’nin gerçekleştirmiş olduğu Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi Anketi’ne göre, Yapı Kredi Private Banking 3 farklı kategoride 1.lik ödülü aldı.

Özel bankacılık ve varlı yönetiminde sorumlu olan 2.000’den fazla süt düzey yöneticinin katılım gösterdiği küresel ölçekli anket ile, kurumların yetkinliklerinin sorgulaması yapıldı. Bunun sonucunda da Yapı Kredi Private Banking, Özel Bankacılıkta En İyi Hizmet, Özel Bankacılıkta En İyi Filantropi ve Uluslararası Müşterilere En İyi Hizmet kategorilerinde birincilik ödülü aldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, Türkiye’de ilk defa gayrimenkul, miras, vergi, eğitim, filantropi ve sanat danışmanlığı hizmeti sağladıklarını, Yapı Kredi olarak özel bankacılık müşterilerinin tüm işlemlerini, kendilerine özel atanmış portföy yönetmenleri ile gerçekleştirdiklerini, bunların yanı sıra iştirakleri olan Yapı Kredi Portföy ve Yapı Kredi Yatırım aracılığı ile müşterilere entegre varlık yönetimi sağladıklarını söyledi.

Finansal ihtiyaçlara ve beklentilere ilişkin olarak müşterilere risk gruplarına bağlı olarak geniş bir yatırım ürün yelpazesinden varlık tahsis alternatifleri sağladıklarını söyleyen Ülgen, orta ve uzun vadeli yatırım yaklaşımlarını Yapı Kredi uzmanları ile değerlendirdiklerini, bunların yanı sıra varlık yönetimine ilişkin olarak yalnızca özel bankacılık müşterileri için tasarlanmış olan danışmanlık hizmetleri de sağladıklarını, gayrimenkul portföyünün doğru bir şekilde değerlendirilmesinden miras planlamasına, vergi danışmanlığından satın alınacak olan tüm sanat eserlerinin seçimlerine kadar müşterilerinin yanında olduklarını söyledi.

Euromoney’nin küresel çapta yapmış olduğu anket ile birlikte sektörün en güvenilir ve en saygın araştırmalarından birine imza attığını söyleyen Ülgen, 3 kategoride birincilik ödülünü aldıklarını, bunun kendilerinin hep çok daha iyisini yapmaya teşvik ettiğini söyledi.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

19 − seven =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,792BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,026TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,566TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler