Yapı Kredi’den Son Sınıf Öğrencilerine Kariyer Fırsatı: Satış Personeli Alımı Yapılacak!

0

Yapı Kredi Bankası, Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde verilecek eğitim sonrasında görevine başlayacak olan Perakende Direkt Satış Yetkilisi personeli alımı gerçekleştirecek.

Yapı Kredi Bankası, kariyerine kaliteli bir başlangıç yapmak isteyenler için oldukça avantajlı bir iş fırsatı sunuyor. Satış kariyeri için Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde verilecek olan “Temel Bankacılık ve satış Eğitimleri” ile başlangıç yapmak isteyen adayların iş başvurusu yapmalarını talep eden banka, kabul edilerek, eğitimini tamamlayan adayları Perakende Direkt Satış Yetkilisi kadrosunda istihdam edecek.

Adayların kendisini geliştirebilmeleri için birçok olanak sunan Banka, Yapı Kredi şubelerinde istihdam edilmek üzere banka personeli alımı yapacak. Banka, alım esnasında adayların bazı kriterlere uymalarına önem veriyor.

Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu Kriterleri

Yapı Kredi Bankası, mevcut kadro için iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin en az ön lisans bölümlerinden mezun olmasına ya da devam zorunluluğu olmayan derslere sahip lisans bölümlerinin son sınıflarında öğrenci olmalarına önem veriyor. Çalışma alanında başarıların ödüllendirildiğini, hem kariyer, hem de eğitim imkânlarının sunulduğunu ifade eden Yapı Kredi Bankası, ofis dışında görev alabilecek ve seyahat konusunda bir engeli bulunmayan adayların başvuru yapmalarını talep ediyor.

Adayların esnek çalışma saatleri ile uyum sağlayabilmesini önemseyen banka, iletişim konusunda yeteneklerini geliştirmiş, ikna kabiliyetlerini yükseltmiş ve zaman yönetiminde başarı gösteren, satış konusunda kendine güveni olan, dış görünümüne özen gösteren, 28 yaşından küçük adayların banka iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Yapı Kredi Bankası tarafından 20 Şubat 2018 tarihinde güncellenen banka personeli alım ilanına, gerekli şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 17 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/yapi-kredi/direkt-satis-temsilcisi-is-ilani/745708

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın