Ana Sayfa Krediler HSBC'den 120 Ay Vadeli 80.000 TL Konut Kredisi! Uygun Faiz Oranı, Anında...

HSBC’den 120 Ay Vadeli 80.000 TL Konut Kredisi! Uygun Faiz Oranı, Anında Başvuru İmkanı!

-

HSBC Bankası, tamamı bitmiş konutların alımları için  120 ay vadeli konut kredisi kampanyası düzenlendi.

HSBC Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1,50 olup, sabittir. Sabit faizli konut kredisi sunulup, 10 yıla kadar uzanan uygun ödeme planları hazırlanmaktadır. Kefilsiz konut kredisi sunan banka, erken ödeme, ara ödeme ve otomatik ödeme olarak ek 3 farklı tipte daha ödeme yöntemi sağlamaktadır.

Minimum 5 bin Türk Lirası tutarında kredi veren banka, müşterilerinin satın alacağı evin ekspertiz değerinin en fazla yüzde 80’i kadar kredi vermektedir. Bu kapsamda da evin metrekaresi ile konumuna bağlı olarak ekspertiz ücreti alınmaktadır. Aynı zamanda kredili hayat sigortası ile birlikte kaza sonucu meydana gelebilecek yaşam kaybı, tam ya da daimi maluliyet risklerine karşı güvence sağlanması, riskin gerçekleştiği andaki kredi borcunun teminat alınması için konut sigortası yapılması istenmektedir.  

HSBC Konut kredisi başvurusu banka şubeleri ve bankanın internet sitesinden yapılabilinmektedir. Bankanın internet sitesinden yapılan anında konut kredisi başvurusu ön başvurudur. Kredinin değerlendirilmesi ve takibinde de onaylanması halinde kişilerin nüfus cüzdanı ve gelir belgelerini yanlarına alıp banka şubelerine gitmeleri istenmektedir. Banka gereli görmesi halinde ek belgeler ve teminatlar isteyebilmektedir.

HSBC’den 120 Ay Vadeli 80.000 TL Konut Kredisi

HSBC’den temin edilen 120 ay vadeli 80 bin Türk Lirası konut kredisi için aylık kredi ödemesi yüzde 1,50 faizle bin 441,48 Türk Lirası, toplam geri ödeme 172 bin 977,79 Türk Lirası, ödenecek olan faiz miktarı ise 92 bin 977,79 Türk Lirasıdır.  Toplam masrafları ortalama bin 423 Türk Lirası,  ekspertiz ücreti ise ortalama 850 Türk Lirası olmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,422BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,415TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler