HSBC’den 120 Ay Vadeli 80.000 TL Konut Kredisi! Uygun Faiz Oranı, Anında Başvuru İmkanı!

Google Haberlere Abone Ol:

HSBC Bankası, tamamı bitmiş konutların alımları için  120 ay vadeli konut kredisi kampanyası düzenlendi.

HSBC Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1,50 olup, sabittir. Sabit faizli konut kredisi sunulup, 10 yıla kadar uzanan uygun ödeme planları hazırlanmaktadır. Kefilsiz konut kredisi sunan banka, erken ödeme, ara ödeme ve otomatik ödeme olarak ek 3 farklı tipte daha ödeme yöntemi sağlamaktadır.

Minimum 5 bin Türk Lirası tutarında kredi veren banka, müşterilerinin satın alacağı evin ekspertiz değerinin en fazla yüzde 80’i kadar kredi vermektedir. Bu kapsamda da evin metrekaresi ile konumuna bağlı olarak ekspertiz ücreti alınmaktadır. Aynı zamanda kredili hayat sigortası ile birlikte kaza sonucu meydana gelebilecek yaşam kaybı, tam ya da daimi maluliyet risklerine karşı güvence sağlanması, riskin gerçekleştiği andaki kredi borcunun teminat alınması için konut sigortası yapılması istenmektedir.  

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

HSBC Konut kredisi başvurusu banka şubeleri ve bankanın internet sitesinden yapılabilinmektedir. Bankanın internet sitesinden yapılan anında konut kredisi başvurusu ön başvurudur. Kredinin değerlendirilmesi ve takibinde de onaylanması halinde kişilerin nüfus cüzdanı ve gelir belgelerini yanlarına alıp banka şubelerine gitmeleri istenmektedir. Banka gereli görmesi halinde ek belgeler ve teminatlar isteyebilmektedir.

HSBC’den 120 Ay Vadeli 80.000 TL Konut Kredisi

HSBC’den temin edilen 120 ay vadeli 80 bin Türk Lirası konut kredisi için aylık kredi ödemesi yüzde 1,50 faizle bin 441,48 Türk Lirası, toplam geri ödeme 172 bin 977,79 Türk Lirası, ödenecek olan faiz miktarı ise 92 bin 977,79 Türk Lirasıdır.  Toplam masrafları ortalama bin 423 Türk Lirası,  ekspertiz ücreti ise ortalama 850 Türk Lirası olmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.