Kefil Zorunluluğu Olmadan Yüzde 1,15’ten Başlayan Faizle Konut Kredisi ICBC Turkey’den!

Google Haberlere Abone Ol:

ICBC Turkey Bankası, ev satın almak için konut kredisi temin etmek isteyen, kredi başvuru sonucunu da hemen öğrenmek isteyenlere özel anında konut kredisi imkanı sağlıyor.

ICBC Turkey Bankası anında konut kredisi başvurusu bankanın internet sitesinde kampanyanın yer aldığı sayfadan kredi başvuru formunu eksiksiz doldurulması ile gerçekleşmektedir. Anında başvuru sadece ön başvuru niteliği taşımaktadır. Kredinin onaylanması halinde kişilerin gerekli tüm evrakları tamamlayarak banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

Yüzde 1,15’ten Başlayan Faiz Oranları

ICBC Turkey konut kredisi faiz oranları 12 aya kadar yüzde 1,38 oranında, 12-24 ay arasında yüzde 1,36 oranında, 24-36  ay arasında yüzde 1,33 oranında, 36-48 ay arasında yüzde 1,30 oranında, 48-60 ay arasında yüzde 1,25 oranında, 60-120 ay arasında yüzde 1,15 oranında olarak uygulanmaktadır. Konut kredisi faiz oranları vadelere ve kişi özeline göre değişiklik gösterip, piyasadaki faiz hareketlenmelerinden etkilenmemektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

Kefil Zorunluluğu Yok!

120 ay vadeli konut kredisi sunan banka, teminat olarak evin üzerine ipotek koyup, sigorta yapılmasını istemektedir. Sigorta ödemeleri hem kişiye hem de eve göre değişiklik göstermektedir. Geri ödeme planlarını müşterilerine göre hazırlayan banka, esnek ve değişen ödeme planı imkanları sağlamaktadır. Verilen kredi tutarı evin ekspertiz raporundaki değerinin en fazla yüzde 80’ine tekabül etmektedir. Bu tutardan daha yüksek meblağda kredi temin etmek isteyenlerin ek teminat göstermeleri istenmektedir. Kefilsiz konut kredisi sunulmaktadır. Ancak kredinin değerlendirilmesi sonrasında kefil istenebilmektedir. Bu durumda müşterilerden istenen belgeleri kefillerinde getirmeleri gerekmektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.