Ana SayfaKredilerKefil Zorunluluğu Olmadan Yüzde 1,15'ten Başlayan Faizle Konut Kredisi ICBC Turkey'den!

Kefil Zorunluluğu Olmadan Yüzde 1,15’ten Başlayan Faizle Konut Kredisi ICBC Turkey’den!

-

ICBC Turkey Bankası, ev satın almak için konut kredisi temin etmek isteyen, kredi başvuru sonucunu da hemen öğrenmek isteyenlere özel anında konut kredisi imkanı sağlıyor.

ICBC Turkey Bankası anında konut kredisi başvurusu bankanın internet sitesinde kampanyanın yer aldığı sayfadan kredi başvuru formunu eksiksiz doldurulması ile gerçekleşmektedir. Anında başvuru sadece ön başvuru niteliği taşımaktadır. Kredinin onaylanması halinde kişilerin gerekli tüm evrakları tamamlayarak banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

Yüzde 1,15’ten Başlayan Faiz Oranları

ICBC Turkey konut kredisi faiz oranları 12 aya kadar yüzde 1,38 oranında, 12-24 ay arasında yüzde 1,36 oranında, 24-36  ay arasında yüzde 1,33 oranında, 36-48 ay arasında yüzde 1,30 oranında, 48-60 ay arasında yüzde 1,25 oranında, 60-120 ay arasında yüzde 1,15 oranında olarak uygulanmaktadır. Konut kredisi faiz oranları vadelere ve kişi özeline göre değişiklik gösterip, piyasadaki faiz hareketlenmelerinden etkilenmemektedir.

Kefil Zorunluluğu Yok!

120 ay vadeli konut kredisi sunan banka, teminat olarak evin üzerine ipotek koyup, sigorta yapılmasını istemektedir. Sigorta ödemeleri hem kişiye hem de eve göre değişiklik göstermektedir. Geri ödeme planlarını müşterilerine göre hazırlayan banka, esnek ve değişen ödeme planı imkanları sağlamaktadır. Verilen kredi tutarı evin ekspertiz raporundaki değerinin en fazla yüzde 80’ine tekabül etmektedir. Bu tutardan daha yüksek meblağda kredi temin etmek isteyenlerin ek teminat göstermeleri istenmektedir. Kefilsiz konut kredisi sunulmaktadır. Ancak kredinin değerlendirilmesi sonrasında kefil istenebilmektedir. Bu durumda müşterilerden istenen belgeleri kefillerinde getirmeleri gerekmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,367BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler