Odeabank’tan Kişiye ve Bütçeye Özel Hızlı Başvuru İmkanı ile Konut Kredisi!

Odeabank, 10 farklı çeşitte ödeme planı yöntemi ile ev sahibi olmak isteyenlere çeşitli kolaylıklar sağlayarak kredi imkanı sağlıyor.

Odeabank, 10 farklı çeşitte ödeme planı yöntemi ile ev sahibi olmak isteyenlere çeşitli kolaylıklar sağlayarak kredi imkanı sağlıyor.

Bütçeye ve Kişiye Özel Konut Kredisi Kampanyaları!

Konut kredisi kampanyaları düzenleyen Odeabank, kredi kullandırımı esnasında ek komisyon ödemesi yaparak faiz oranlarını ve taksit tutarlarını azaltmak isteyenler için indirimli konut kredisi, ödeme planlarını bütçelerine uygun hazırlanmasını isteyenler için ödeme planını kendin belirle konut kredisi kampanyası, taksit ödemeleri düşük tutarlardan başlamasını isteyen, her sene de kendi istediği gibi artmasını isteyenler için merdiven konut kredisi kampanyası sunuluyor.  Mevcut durumda konut kredisi kullanan, uygulanan faiz oranını güncel piyasa faiz oranından yüksek bulanlar için transfer konut kredisi, belli dönemlerde, esnek bir şekilde taksit tutarlarında ek ödemeler yapmak isteyenler için ara ödemeli konut kredisi, evi ve krediyi hemen satın almak ancak ödemelere geç başlamak isteyenler için ödemeye geç başla konut kredisi kampanyası, tüm masrafların dahil olduğu masraflar dahil kredi kampanyası, yurt dışında yaşayanlardan evini değiştirenlere kadar çeşitli kampanyalar sunulmaktadır.

Hızlı Başvuru İmkanı!

Odeabank konut kredisi başvurusunu hızlı bir şekilde yapmak isteyenler şubeyi telefonla arayarak veya nüfus cüzdanlarını faks ya da maille müşteri temsilcisine göndermeleri gerekmektedir. Kredi ön değerlendirme süreci başlayıp, kredinin onaylanması durumunda istenilen belgelerle banka şubelerine gidilmesi gerekmektedir. Bu belgeler; T.C. kimlik numarasının bulunduğunu nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi, başvuru sahibinin adına son 3 ay içinde düzenlenmiş olan elektrik, doğalgaz gibi faturalardan biri ya da ikametgah belgesi, satın alınacak eve ait tapu fotokopisi ile gelir belgesidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.