Fibabanka, Vardiyalı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanında görevlendirmek üzere en az ön lisans mezunu banka personel alımı yapacak.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcili alımı yapacak olan Fibabanka, adayı vardiyalı olarak istihdam edecektir.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alım Detayı

Yayınlanan banka iş ilanına başvuruda bulunacak adayların en az ön lisans ya da lisans mezunu olmaları istenmektedir. Lisans öğrencilerinin başvuruları da değerlendirmeye alınacak olup, öğrencilerin ders saatlerinin çalışma saatlerine uygun olması istenmektedir.

Banka, adayların MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını, programlara son derece hakim olmalarını istemektedir. Tüm adayların insan ilişkilerinin iyi olması istenip, iletişimlerinin kuvvetli, ikna yeteneklerinin gelişmiş olmasını, aynı zamanda telefonda ikna edebilme yeteneklerinin de bulunmasını, ekip çalışmalarında uyumlu, ekipte başarılı olabilmelerini, araştırmayı ve öğrenmeyi sevmeleri, gelişime her zaman açık olmaları istenmektedir.

Diksiyona önem veren banka, adayların da aynı önemi vermelerini, bankanın misyon ve vizyonunu iyi temsil edebilmelerini, vardiyalı planlama ile dönüşümlü olmak üzere çoğunlukla da akşam ya da gece vardiyasında çalışmaya uygun olmaları istenmektedir.

Müşterilerden gelen aramaları karşılayarak bankacılı hizmetlerinin sunulması kapsamında, genç ve dinamik ekiplerine hem kendilerini hem de işlerini geliştirmeye hevesi olanların banka iş başvuru yapması istenip, görev alınacak yer İstanbul Kağıthane’dir.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Son?

Başvurular bugün başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 23 Nisan 2018’tir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan aday ile iletişime geçecektir.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-vardiyali-1990861?

İlgili:  Yapı Kredi Bankası Pazarlama Personelleri Alımı Duyuruldu!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.