Halkbank’tan Yerli Savunma Sanayisi için Kredi Desteği!

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank, yerli savunma sanayisinin gelişmesi ve güçlenmesi için Savunma Sanayii Destek Kredisi veriyor.

Savunma sanayinin dışa olan bağımlılığının azaltılmasında ihtiyaçların yerli olanaklar ve teknolojiler ile üretilmesinde KOBİ’lerin önemli rolü olduğu hakkında açıklama yapan Halkbank, yatırım ile işletme finansman ihtiyaçları kapsamında 7 seneye kadar uzanan ödeme planı ile uygun şartlarda Halkbank Savunma Sanayii Destek Kredisi imkanının verildiği belirtildi.

Siber Risk Sigortası Hediye

Savunma Sanayii Destek Kredisi’nden yararlanan KOBİ’lere Siber Risk Sigortası hediye edildiğini açıklayan Halkbank, aynı zamanda da belirli bankacılı işlemleri için 6 ay süreli ücretsiz gerçekleştirme imkanı tanıdıklarını belirtti.

Savunma Sanayii Destek kredisi ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgiye ise, bankanın tüm şubeleri ile birlikte internet sitesi üzerinden ulaşmak mümkün.

Torusdağ: KOBİ’ler Savunma Sanayi için Önemli

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan  Halkbank KOBİ ve Esnaf Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Levend Torusdağ, KOBİ’lerin teknolojik dönüşüme çok hızlı uyum sağlayabildiklerini, bu nedenle de savunma sanayisi için çok önemli olduklarını söyledi. Yerli ve milli savunma sistemlerinin kurulması ile geliştirilmesi için çalışmaların çok önemli olduğunu ifaden eden Torusdağ, savunma sanayi alanında Türk Şirketlerinin projelerindeki alt tedarikçilerin büyük bir kısmının KOBİ’ler olduğunu, KOBİ’lere destek verdiklerini, gerekli olan tüm teknolojik ürünlerin geliştirilmesi için ihtiyaç olan finansmanı uygun şartlarda karşılamak istediklerini, Savuma Sanayii Destek Kredisi ile birlikte 80 senedir olduğu gibi Türkiye’ye ve milletimize değer katacak olan projelerin bir parçacı olmak istediklerini ve buna devam edeceklerini söyledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.