Halkbank’tan Özel Sektör Çalışanlarına 50.000 TL’ye Kadar Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi!

Halk Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında özel sektör çalışanlarına 50 bin Türk Lirası’na kadar ihtiyaç kredisi için 48 aya kadar vade seçeneği sunuluyor.

Halkbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde özel sektör çalışanlarına avantajlı bir kredi ürünü sunuyor. Banka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında özel sektör çalışanlarının tüm bireysel ihtiyaçları için 50 bin Türk Lirası’na kadar kredi olanağı sağlanıyor. Krediler için ise 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor.

Halkbank 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Maliyetleri ve Ödeme Planı

Halkbank’tan özel sektör çalışanlarına özel olarak sunulan ihtiyaç kredisi kapsamında 50.000 Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde, 262,50 Türk Lirası tutarında kredi tahsis ücreti ve aylık yüzde 1,35 oranında sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde aylık bin 506,64 Türk Lirası tutarında eşit taksit tutarı eşliğinde kredinizi çekebilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak da kredi tahsis ücreti ödemeden aylık yüzde 1,40 oranındaki sabit ihtiyaç kredisi faiz oranıyla kredinizi çekerek, 48 ay vade seçeneğinde aylık bin 525,78 Türk Lirası tutarında ödemelerle kredinizi ödeyebilirsiniz.

Kredi tahsis ücreti ödenmesi halinde 50.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisi için yapılacak toplam ödeme miktarı 72 bin 318,72 Türk Lirası’na, kredi tahsis ücretinin ödenmemesi halinde yapılacak toplam geri ödeme miktarı ise 73 bin 237,44 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Halkbank’tan çekeceğiniz ihtiyaç kredisi ürünü için, kredi vade süresi boyunca hayat sigortası uygulaması gerçekleştiriliyor. Kredi başvurusu için Halkbank’ın internet sitesi üzerinden başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda yanınızda nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz ve ikâmet adresinizi gösteren belge ile birlikte size en yakın Halkbank şubesini ziyaret ederek kredi başvurunuzu bizzat gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.