HSBC Birçok Şehirde Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi Alımı Yapacak!

HSBC, Türkiye’nin birçok şehrinde Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

HSBC, Türkiye’nin birçok şehrinde Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

HSBC tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanında birtakım ön kriterlere yer verildi. İş başvurusunda bulunacak adayların İktisadi İdari Bilimler ya da Mühendislik fakültelerinde eğitim veren 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olmalarına veya farklı fakültelerden mezun olup, İşletme alanında yüksek lisans yapmış olmalarına önem verdiğini ifade eden banka, SPK lisans belgesine sahip olunmasını da önemli bir tercih kriteri olarak belirtiyor.

Adayların hem sözlü, hem de yazılı iletişim aşamasında yeterlilik sağlayabilecek düzeyde bir İngilizce bilgisine sahip olmasına önem veren HSBC, ekonomi ve finans sektörlerine ilgi duyulmasını da önemsiyor.

İnsan ilişkilerinde başarı gösterebilecek, ikna aşamasında yüksek kabiliyete sahip olan adayların banka iş başvurusu yapmalarını talep eden HSBC, adayların analitik düşünme konusunda yeteneklerini geliştirmiş olmasına, dinamik ve araştırmacı bir kişiliğe sahip olmalarına, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış ya da en az iki yıllık tecilli olmasına önem veriyor.

İlgili:  Anadolubank Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

HSBC İş Başvurusu ve Bireysel Bankacılık Müşteri Yetkilisi İş Tanımı

HSBC istihdam edeceği banka personellerinde bireysel müşteriler için etkili müşteri iletişimi kurulmasını, mükemmel hizmet kalitesi sunulmasının, bireysel bankacılık alanındaki tüm ürünler ve hizmetler için sunum yapılmasının, satış sürecinde etkin bir şekilde görev alınmasını ve müşterilerin tüm ihtiyaç ve taleplerini tespit ederek, tespit edilen ihtiyaçlara göre ürün sunumunun sağlanmasını talep ediyor.

HSBC tarafından Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli’nde yapılacak banka personeli alımı için 20 Şubat 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 20 Nisan 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-bireysel-bankacilik-musteri-temsilcisi-1988025

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.