33 TL’den Başlayan Taksitle İmzasız ve Kefilsiz Kredi Akbank’tan!

Akbank, internetten hızlı, belgesiz ve kefilsiz olara yüzde 1,66’tan başlayan faiz oranıyla müşterilerinin anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Akbank, internetten hızlı, belgesiz ve kefilsiz olara yüzde 1,66’tan başlayan faiz oranıyla müşterilerinin anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Direkt Kredi Kampanyası düzenleyen Akbank, müşterilerinin kredi geri ödemelerinde sigorta yaptırmalarını da zorunlu tutmuyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları hem sigorta ödemelerine hem kredi tutarına hem de düzenlenen geri ödeme planlarına göre değişiklik gösteriyor.

Akbank anında kredi başvurusu internet üzerinden gerçekleşiyor. Müşterilerin bankanın internet sitesinde kampanyanın bulunduğu sayfada kredi başvuru formunu tüm bilgilerini eksiksiz olarak doldurmaları gerekiyor. Kredinin onaylanması durumunda da banka şubelerine gidilmesine gerek kalmayıp, Akbank müşterilerinin vadesiz Türk Lirası hesaplarına finansmanlarını yatırıyor.

Direkt Kredi Kampanyası dahilinde 30 bin Türk Lirasına kadar kredi veriliyor. 30 bin TL’den daha yükse tutarda kampanya kapsamında kredi alınamayıp, herhangi bir belge de talep edilmiyor.

1.000 TL Direkt Kredisi Kampanyası ve Ödemesi

Direkt Kredi Kampanyası dahilinde 1.000 Türk Lirası alan kişiler sigorta yaptırmazlarsa düzenlenen 48 ay vadeli ödeme planında ödenmesi gereken aylık taksit tutarı 33,75 Türk Lirası, geri ödeme tutarı ise bin 620 Türk Lirası olmaktadır. 77,52 Türk Lirası KKDF, 25,84 Türk Lirası BSMV ücreti alınıp, aylık maliyet oranı ise yüzde 2,1983 olmaktadır.

Aynı kredi tutarı aynı vadede sigorta yaptırılarak temin edildiğinde aylık taksit tutarı 33,19 Türk Lirası, geri ödeme tutarı bin 593,04 Türk Lirası, KKDF ücreti 71,13 TL, BSMV ücreti ise 24,71 TL olmaktadır. Aylık maliyet oranı ise yüzde 2,1141 olup, 1.000 TL için tek seferlik 5 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.