Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası, Çok Sayıda Dönemsel Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı Yapacak!

Yapı Kredi Bankası, Çok Sayıda Dönemsel Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı Yapacak!
Y

-

Yapı Kredi Bankası, şubelerinde 6 ay süreli görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Sezonluk Gişe İşlemleri Yetkili Yardımcısı alımları yapacak olan Yapı Kredi Bankası, başvuru yapacak adayların ise en az üniversite mezunu olmalarını istemektedir.

Gişe İşlemleri Yetkili Yardımcısı Alım Detayı

Yayımlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların en az üniversite mezunu olmaları istenmektedir. 2 yıllık Bankacılık ve Sigortacılık Meslek Yüksekokulu Okullarından mezun olan adayların banka iş başvuruları da değerlendirme kapsamında alınacaktır.

Yapı Kredi Bankası şubelerinde 6 ay süreli yani dönemsel istihdam edilecek adaylar, full time görevlendirilecek olup, tüm adayların 28 yaş ve altında olmaları istenmektedir. 28 üzeri yaşta olan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Adayların MS Office uygulamalarını ileri seviyede kullanabiliyor olması, programlara hakim olmaları istenip, operasyonel işlemleri mevzuat ve yönetmelikleri de uygun olarak yürütebilmeleri istenmektedir.

Banka personel alımları Türkiye geneli olup, tüm adayların planlama ile organizasyon yönlerinin kuvvetli, insan ilişkilerinin güçlü, iletişimlerinin iyi, takım çalışmalarında hem uyumlu hem de başarılı, zaman yönetiminde başarılı, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması,bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmeleri, işe ulaşım sorununu yaşamamaları, bankacılık sektörüne kariyer hedefi olmaları istemektedir.

Yapı Kredi Bankası Personel Alımları için Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Banka iş başvuruları bugün başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 20 Mart 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişme geçecektir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-sezonluk-gise-islemleri-yetkili-yardimcisi-1991238?

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol