Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak! Son Başvuru: 2 Mart!

Garanti Bankası, telefon bankacılığı aracılığı bankacılık hizmeti almak için müşterilerinin isteklerinin alınması, gerçekleşmesi ve banka ürünlerinin satışlarını yapılması için banka personel alımları yapacak.

Garanti Bankası Personel Alımları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapılacak olup, adayların İstanbul’da Çağrı Merkezi Birimi’nde görevlendirilecektir. Bu kapsamda da başvuruda bulunacak adayların İstanbul’da ikamet ediyor ya da edebilecek pozisyona uygun olmaları istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak adayların lisans ya da meslek yüksek okulu mezunu olması yahut öğrenci olması istenip, öğrenci adayların okul ders saatleri ile çalışma saatlerinin uyumlu olması, zaman çakışması olmaması istenmektedir.

30 yaş ve altındaki yaş grubunda bulunan adayların başvuruda bulunmasını isteyen banka, tüm adayları haftanın herhangi 5 günü sabah 09.00 ile akşam saat 18.00 arasında görevlendirecektir. Adayların aynı zamanda bu çalışma saatlerine de uygun olmaları gerekmektedir.

Tüm adayların iletişim yeteneklerinin gelişmiş olmasını isteyen banka, aynı zamanda ikna yeteneklerinin de gelişmiş olmasını, satış yapma konusunda başarılı, telefonda satış yapmaya yatkın olmaları, telefonda da ikna etmek yeteneklerinin gelişmiş olmasını, insan ilişkilerinin ve iletişimlerinin kuvvetli olmasını, bankanın misyon ve vizyonunu iyi bir şekilde temsil edebilmelerini, zaman yönetimi konusunda başarılı, sorumluluk bilincinin de gelişmiş olmalarını istemektedir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Başvurular Ne Zaman Son?

Yayımlanan iş ilanı için son başvuru tarihi 2 Mart 2018 olarak belirlenmiştir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-istanbul-1427742?

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.