Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası İç İletişim Yetkilisi Uzmanı Alacak

Yapı Kredi Bankası İç İletişim Yetkilisi Uzmanı Alacak
Y

-

Önde gelen bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası A.Ş yeni bir iş ilanı yayınlayarak Kurumsal İletişim birimi kadrosuna yeni yetkili ve uzman alımı yapacak. Yapı Kredi iş ilanı, Yapı Kredi Bankası iç iletişim yetkilisi uzmanı pozisyonu iş başvurusu ve banka iş ilanları

Bankacılık sektöründe 2016 yılı ile birlikte yeni ürünleri ve kampanyalarını ardı ardına sunmaya devam eden Yapı Kredi Bankası aynı zamanda mevcut personel kadrolarınıda kaliteli bankacı adayları ile güçlendirmeye devam etmektedir.

Banka tarafından bir çok farklı birim ve bölümlerde yeni banka iş ilanları yayınlanırken, başvuran adaylar arasında gerçekleştirilen banka mülakatları ve banka sınavları başarılarına bağlı olarak işe alım prosedürleri uygulamaktadır. Yapı Kredi Bankası 2016 personel alımları dahilinde iç iletişim yetkilisi ve uzmanı kadrosuna personel alımı yapacağını belirtmektedir. Banka iş ilanı çerçevesinde aranan nitelikleri sağlayan adaylar ile gerçekleştirilecek görüşmeler sonucunda işe alım tamamlanacaktır.

Deneyimli ve deneyimsiz adaylara yönelik açılan iş ilanı kapsamında göreve başlayacak adayların sorumlulukları;

Kurumun iç iletişim projeleri ve çalışmalarının planlandığı şekilde yönetilmesi ve uygulanması, iç iletişim kanalları içeriklerinin yönetimi ve çalışanlara güncel bilgilere ulaşımın kolaylaştırılması, organize edilmesi.

Yapı Kredi Bankası İç İletişim yetkilisi/uzmanı banka iş ilanı başvurularınızı bu bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-ic-iletisim-yetkilisi-uzmani-1492511

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol