Düşük Faizli 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Yapı Kredi’de!

0

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü kapsamında tüm nakit ihtiyaçlarınızı düşük faiz oranları ve avantajlı maliyetler eşliğinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası aylık yüzde 1,47’den başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz tüm nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Kredi başvurusu için oldukça büyük kolaylıklar sunan banka, internet bankacılığı, mobil bankacılık gibi kanallar üzerinden kredi başvurusu yapılmasına olanak sağlıyor.

Yapı Kredi SMS’le Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için cep telefonunuzun SMS bölümüne girip, başvuru yapacağınız kredi türünü yazıp, boşluk bırakıp, T.C. kimlik numaranızı yazıp, boşluk bırakıp, aylık gelirinizi yazarak 4411’e göndererek, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’ndan temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi ürününün onaylanması halinde haftanın her günü, her saati anında hesabınıza aktarılıyor. Bu sayede şubeye gitmeden ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmiş oluyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Yapı Kredi Bankası’ndan 36 ay vade seçeneği eşliğinde ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,56 olurken, kredi tahsis ücreti de 75 Türk Lirası’na tekabül ediyor. Sigorta masrafı hariç aylık efektif faiz oranı yüzde 2,1172 olurken, aylık ödeme yapılacak taksit tutarı 576,46 Türk Lirası’na, yıllık maliyet oranı yüzde 25,4062’ye, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 15 bin Türk Lirası için 20 bin 752,56 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Kampanya dahilinde Yapı Kredi Bankası’ndan temin edeceğiniz en düşük ihtiyaç kredisi miktarı bin Türk Lirası’na tekabül ederken, faiz oranları da kişinin kredi notuna, ödeme geçmişine göre farklılık gösteriyor.

Yapı Kredi Bankası’nın şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunurken yanınızda nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin ve ikâmet ettiğiniz adresinizi gösteren bir belgenin yanınızda bulunması gerekiyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın