ICBC Turkey Gişe Yetkilisi Kadrosuna Banka Personeli Alımı Yapacak!

Dünya’nın en büyük bankaları arasında olan ICBC Turkey, birçok şubesinde görevlendirmek üzere lisans bölümlerinden mezun gişe yetkilisi alımı gerçekleştirecek.

Dünya’nın en büyük bankaları arasında olan ICBC Turkey, birçok şubesinde görevlendirmek üzere lisans bölümlerinden mezun gişe yetkilisi alımı gerçekleştirecek.

ICBC Turkey, 1 Ocak 1993 ve sonrasında doğmuş olan ve üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmuş olan banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Dünya’nın 43 farklı ülkesinde, toplamda 17 bin adet şubesi bulunan ICBC’nin toplamda 465 milyon adet bireysel müşterisi, 5 milyon adet kurumsal müşterisi bulunuyor. Banka, son üç yıldır dünyanın en büyük bankası olma unvanına sahipken, Türkiye’de de ICBC Turkey iştirakiyle hizmet veriyor.

Banka personeli alım ilanına iş başvurusunda bulunacak olan adayların İngilizce’de orta düzey bilgiye sahip olmalarını önemseyen banka, erkek adaylar için askerlik görevinin yerine getirilmiş olmasına veya en az iki yıl tecilli olmasına önem veriyor. İş başvurusu yapacak olan adayların iletişim yeteneğinin güçlü olmasına önem veren ICBC Turkey, çözüm ve hedef odaklı çalışma yapabilecek adayları ön planda tutuyor.

Dikkatli ve titiz bir çalışma tarzına sahip olan kişileri işe alım yapacak olan banka, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek potansiyelde olan, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan uzman adayları arayışı gerçekleştiriyor.

İlgili:  TEB Finansman AŞ., Destek Operasyon Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Yapılacak iş olarak, yasal mevzuata ve ICBC Turkey’in prosedürleri doğrultusunda müşterilerin cari hesapları konusundaki tüm nakit ve operasyonel işlemlerin gerçekleştirilmesi konusunda görev alınmasını talep ediyor.

ICBC Turkey Gişe Yetkilisi İş Başvurusu

ICBC Turkey tarafından 26 Şubat 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 22 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapılacak başvuru sonrasında uygun görülen adaylara Kariyer.Net üzerinden gönderilecek bilgilendirme mesajıyla birlikte banka sınavı daveti yapılacak.

http://www.kariyer.net/is-ilani/icbc-turkey-gise-yetkilisi-1990522

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.