Denizbank’tan 60 Ay Vadeli Enerji Tasarruf Kredi Kampanyası

Denizbank, İZODER Teknik Danışmanlığı ile yalıtım harcamaları için avantajlı faiz oranları ile müşterilerine Enerji Tasarrufu Kredi Kampanyası sunuyor.

Denizbank, İZODER Teknik Danışmanlığı ile yalıtım harcamaları için avantajlı faiz oranları ile müşterilerine Enerji Tasarrufu Kredi Kampanyası sunuyor.

Müşterilerinin hem giderlerini azaltmasına hem de çevreyi korumasına yardımcı olan Denizbank, hem tüketicilere hem de KOBİ’lere yalıtım harcamaları için 60 aya varan vade seçenekleri ile Enerji Tasarruf kredi kampanyası imkanı sağlıyor.

Doğal kaynakların azalması bireylerin giderlerini azaltarak tasarruf yapmalarını sağlamalarını, çevre konusunda önlemler almalarına yönlendirmelerini, binaların tüm çatı, duvar, pencere ve döşeme yalıtımlarının yapılması kapsamında enerji tasarrufunun sağlanması hedeflenip, aynı zamanda kampanya kapsamında ısı, su, ses ve yangın yalıtım ihtiyaçlarından da yararlanılabilinmektedir.

Yüzde 0,65’ten Başlayan Faiz Oranları!

Masrafsız ihtiyaç kredisi sunan Denizbank, yüzde 0,65’ten başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Enerji Tasarruf Kredi kampanyası faiz oranları hem vadelere hem de temin edilen kredi tutarına göre değişmektedir. 12 aya kadar olan ödeme planlarında yüzde 0,65 oranında, 12 aydan 24 aya kadar olan süre için yüzde 1,20 oranında, 24 aydan  36 aya kadar olan süre için yüzde 1,48 oranında, 36 aydan 48 aya kadar olan süre için yüzde 1,55 oranında, 48 aydan 60 aya kadar olan süre için ise yüzde 1,50 oranında faiz uygulanmaktadır.

Kredinin üst limiti ise 60 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. 60 bin TL’den daha yüksek tutarlı kampanya kapsamında kredi temin edilememektedir. Başvurular ise banka şubelerinden yapılmaktadır.

10.000 TL Enerji Tasarruf Kredi Kampanyası

Denizbank’ın düzenlediği kampanyadan temin edilen 60 ay vadeli 10 bin Türk Lirası finansman için aylık kredi ödemesi yüzde 1,50 faiz oranı ile 253,93 Türk Lirası, toplamda ödenecek tutar ise 15 bin 236,06 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.