Şekerbank, Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi Kadrosuna Personel Alımı Yapacak!

Şekerbank, bankanın bireysel bankacılık müşteri temsilcisi kadrosunda mevcut olan açık için banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Şekerbank, bankanın bireysel bankacılık müşteri temsilcisi kadrosunda mevcut olan açık için banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Şekerbank, İstanbul’da yer alan şubelerinde görevlendirmek üzere, Anadolu Bankacılığı misyonunu kavramış olup, bankacılık kariyerini hedefleyen kişiler arasından bireysel bankacılık müşteri temsilcisi kadrosuna personel alımı gerçekleştirecek. İşe alım yapılacak adayların iş başvurusunda dikkat edilecek genel nitelikler de iş ilanında detaylı bir şekilde belirtildi.

Şekerbank İş Başvurusu Şartları

Şekerbank, banka personeli alımına başvuru yapacak olan adayların İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde eğitim veren bölümlerin 4 yıllık olanlarından mezun olmasına, şube bireysel bankacılık satış servislerinde de en az 3 yıllık deneyimli olmasına önem veriyor.

İş başvurusunda bulunacak olan adayların takım çalışması ile uyum sağlayabilmesine, iletişim konusunda kendine güvenmesine ve esnek olan çalışma saatlerine adaptasyon sağlayabilmesine önem veren banka, erkek adaylar için de askerlik görevinin tamamlanmış olmasını önemsiyor.

İş ve İş Başvurusu Detayları

Şekerbank’ın istihdam edeceği banka personellerinin, tüm bireysel bankacılık ürünleri için müşterilere tanıtım, pazarlama, satış gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi, bu hedefler kapsamında hem verimliliğin, hem de müşteri portföyünün yükseltilmesi aşamasında görev alınmasını, Şekerbank’ın genel banka politikalarına uygun olarak hedef müşterilerin tespit edilip, bu müşterilerle kalıcı bir çalışma ortamına girilmesinde etkin rol oynanması talep ediliyor.

İlgili:  Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Şekerbank tarafından 1 Mart 2018 tarihinde açılan banka personeli alımı ilanına 13 Nisan 2018 tarihine kadar gerekli şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-bireysel-bankacilik-musteri-temsilcisi-istanbul-1982541

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.