Akbank, Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapacak! Son Başvuru: 3 Nisan!

Akbank, Gebze’deki Akbank Bankacılık Merkezi’nde bulunan Çağrı Merkezi’den görevlendirme için banka personel alımı yapacak.

Akbank, Gebze’deki Akbank Bankacılık Merkezi’nde bulunan Çağrı Merkezi’den görevlendirme için banka personel alımı yapacak.

Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı yapacak olan Akbank, bana iş başvurusunda bulunacak adayların en az ön lisans mezunu olmalarını istemektedir.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alım Detayları

Yayınlanan banka iş ilanına ilişkin olarak başvuruda bulunacak tüm adayların en az ön lisans mezunu olmaları istenmektedir. Lisans öğrencilerinin iş başvuruları da değerlendirmeye alınacak olup, öğrenci adayların ders saatlerinin çalışmaya engel olmaması istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olmasını isteyen banka, tüm adayları sürekli ve tam zamanlı istihdam edip, tüm adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalarını istemektedir. Yabancı uyruklu kişilerin başvuruları değerlendirilmeyip, tüm adayların yine aynı zamanda 1990 ve sonraki yıllarda doğmuş olmaları, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları, İngilizce çağrıları karşılayabilmeleri, her zaman dinamik ve aktif olmaları, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin son derece kuvvetli olması, ekip çalışmalarında hem uyumlu hem de başarılı olmaları istenmektedir.

Adayların İstanbul’un Anadolu yakasında ya da Kocaeli’de ikamet etmeleri istenip, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, işe ulaşım sorunu yaşamaları, erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş yahut en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları, tüm adayların ise bankanın önceki dönemlerde düzenlemiş olduğu işe alım sınavlarına katılmamış olmaları veya katılmışlarsa da sözlü aşamada başarısız olmamış olmaları istenmektedir.

İlgili:  Akbank Personel Alımı Yapıyor! Son Başvuru 3 Şubat 2019!

Akbank Personel Alımları için Başvurular Ne Zaman Son?

Söz konusu iş ilanına son başvuru tarihi 3 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-ingilizce-bilen-cagri-merkezi-yetkilisi-1950003

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.