ING Bank’tan PTT Emeklilerine Özel 45.000 TL’ye Kadar Kredi!

ING Bank, maaşlarını PTT’den alan kişiler için hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilecekleri uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

ING Bank, maaşlarını PTT’den alan kişiler için hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilecekleri uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

45 Bin TL’ye Kadar Kredi İmkanı!

İhtiyaç kredisi kapsamında Kredi Postam Kampanyası düzenleyen ING Bank, 48 ay vadeye kadar uzanan uygun geri ödeme planları ile 45 bin Türk Lirasına kadar finansman desteği sağlıyor. Hem kredi geri ödemelerinde hem de faiz oranlarında kolaylıklar sağlayan banka, söz konusu kampanyayı sadece PTT personelleri ile PTT emeklilerine kullandırıyor. Minimum alınabilinecek kredi tutarı 2 bin 500 Türk Lirası olup, 5 bin TL’ye kadar alınan kredilerde yüzde 1,84 oranında, 5 bin TL ile 10 bin TL arasındaki kredilerde yüzde 1,79 oranında, 10 bin TL ile 20 bin TL arasındaki kredilerde yüzde 1,69 oranında, 20 bin TL ve üzerindeki kredi teminlerinde ise yüzde 1,59 oranında faiz uygulanıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları piyasadan etkilenmeyip, bankanın müşteri özelinde faizleri değiştirme hakkı bulunuyor.

Hayat Sigortası Zorunlu!

İhtiyaç kredisi başvurusu yapıp, kredisi onaylanan herkesin geri ödemelerde hayat sigortası yaptırmaları zorunlu tutuluyor. Kredi sigortasının ödemeleri ise kişiden kişiye göre farklılık gösteriyor. Kişilerin başvuru esnasında sadece nüfus cüzdanlarını yanlarında bulundurmaları yeterli oluyor. Aynı zamanda emekli bireylerde sadece 75 yaşına kadar olan kişiler için 48 ay vade imkanı tanınıyor. Müşterinin yaşı ile kredi vade süresinin toplamının 75’i geçmemesi gerekiyor. Yani 73 yaşında olan emekli bir kişi 3 yıl vadeli kredi imkanından yararlanamıyor. Sadece 2 yıl vade imkanı veriliyor. Kredi kullanıdırımlarında da kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti tahsil ediliyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.