Garanti Bankası, Eğitim Departmanına Personel Alımları Yapacak! Son Başvuru: 9 Mart!

Garanti Bankası, Eğitim Müdürlüğü Birimi’nde görevlendirmek üzere üniversite mezunu banka personel alımları yapacak.

Garanti Bankası, Eğitim Müdürlüğü Birimi’nde görevlendirmek üzere üniversite mezunu banka personel alımları yapacak.

Eğitim Teknolojileri ve Bilgi Yönetimi Yönetmeni alımları yapacak olan Garanti Bankası, şartlara uygun olan olup, başvurularını kabul ettiği adayları İstanbul’da istihdam edecektir.

Garanti Bankası Personel Alımları

Yayımlanan banka iş ilanına başvuru yapacak adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması istenmektedir. Üniversitelerin Bilgisayar ve Eğitim Teknolojileri Bölümünden mezun olup, benzer alanlarda en az 4 senelik tecrübesi bulunan adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Performans Danışmanları tarafından belirlenen çalışanların mevcut ve ilerleyen dönemlerdeki görevlerinin gerektirdiği eğitim gereksinimlerinin detaylı bir şekilde incelenmesi, bu kapsamda ihtiyaçlara uygun olarak geliştirilmesi gereken eğitim programlarının teknolojik tasarımında görev alma ile gerektirdiği durumlarda deste verilmesi, hem yeni hem de var olan eğitimlerin çok daha verimli olarak sunulmasının sağlanması için en uygun teknolojik eğitim yöntemleri ile birlikte eğitim araçlarının belirlenmesi, bunların eğitim programlarına entegre edilmesi kapsamında Performans Danışmanları ile birlikte çalışılması, eğitim merkezinde kullanılacak olan tüm eğitim araçları ile teknolojilerinin geliştirilmesinin sağlanması, dijital gelişim çözümlerinin zenginleştirilmesi görevleri yapılacaktır.

Yapılacak görevlere ilişkin olarak banka iş başvurusu yapacak adayların hem yazılı hem de sözlü iletişimlerinin kuvvetli, takım çalışmalarında hem uyumlu hem de başarılı, insan ilişkilerinin son derece iyi, fasilitasyon ve sunum yeteneklerinin gelişmiş, her zaman araştırmacı, her zaman gelişime ve öğrenmeye açık, yenilikçi, ilişki yönetimlerinde başarılı, teknolojinin aktif bir şekilde kullanılması istenmektedir.

Başvuruda bulunacak erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları istenip, tüm adayların planlama ile organizasyon yeteneklerinin gelişmiş olması, zaman yönetiminde başarılı olmaları istenmektedir.

Garanti Bankası Personel Alımları için Son Başvuru Ne Zaman?

Eğitim departmanında sürekli ve tam zamanlı istihdam imkanı sağlanacak olup, son başvuru tarihi ise 9 Mart 2018 olarak belirlenmiştir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-egitim-teknolojileri-ve-bilgi-yonetimi-yonetmeni-1987080

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.