TEB’den Uygun Ödeme Planları ile Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerine özel çözümler sunarak, onların bireysel harcamaları için anında ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerine özel çözümler sunarak, onların bireysel harcamaları için anında ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

TEB Anında ihtiyaç kredisi faiz oranları sabit olup, yüzde 1.80’dir. Sabit faizli ihtiyaç kredisi sunan banka, 36 ay vadeye kadar da ödeme planı imkanı sağlıyor.

Müşteriler ihtiyaç kredisi başvurusunu hem banka şubelerinden hem de bankanın internet sitesinden hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Banka şubelerinden yapılan başvurularda nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin fotokopisi, gelir belgesi ya da maaş bordrosu ilce birlikte ikametgah belgesinin getirilmesi gerekiyor. Üzerinde T.C. kimlik numarası yazmayan nüfus cüzdanı ile sürücü belgesi geçerli olmayıp, serbest meslek sahiplerinin ise son 3 yıla ait olan bilançolarını, vergi levhalarını ve ticaret sicil gazetelerini getirmeleri gerekiyor. Bankanın internet sitesi üzerinde yapılan başvurularda ise kredi başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekiyor. Kredi onayında ise müşterilerin yine gerekli evrakları alıp, banka şubelerine gitmeleri gerekiyor.

Müşteriler krediden gayrimenkullerinin tapularını gösterip faydalanacaklarsa da söz konusu taşınmaz malın ekspertiz raporu oluşturulur. Bu kapsamda ekspertiz ücreti ile ipotek tesis ücreti tahsil edilir.

TEB’den 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

TEB’den temin edilen 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi için düzenlenen 36 ay vadeli geri ödeme planında yüzde 1.80 faiz oranıyla aylık ödenmesi gereken kredi taksit ücreti  402,48 Türk Lirası, toplamda ödenecek tutar ise 14 bin 489,29 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Aynı kredi tutarı 24 ay vadeli ödeme planı ilce temin edildiği zaman ise aylık kredi ödemesi 538,34 Türk Lirası, toplamda geri ödenecek tutar ise 12 bin 920,21 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Ekspertiz ücreti ortalama 608 Türk Lirası, ipotek tesis ücreti ise ortalama 206 Türk Lirası olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.