TEB’den Uygun Ödeme Planları ile Anında 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerine özel çözümler sunarak, onların bireysel harcamaları için anında ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

TEB Anında ihtiyaç kredisi faiz oranları sabit olup, yüzde 1.80’dir. Sabit faizli ihtiyaç kredisi sunan banka, 36 ay vadeye kadar da ödeme planı imkanı sağlıyor.

Müşteriler ihtiyaç kredisi başvurusunu hem banka şubelerinden hem de bankanın internet sitesinden hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Banka şubelerinden yapılan başvurularda nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin fotokopisi, gelir belgesi ya da maaş bordrosu ilce birlikte ikametgah belgesinin getirilmesi gerekiyor. Üzerinde T.C. kimlik numarası yazmayan nüfus cüzdanı ile sürücü belgesi geçerli olmayıp, serbest meslek sahiplerinin ise son 3 yıla ait olan bilançolarını, vergi levhalarını ve ticaret sicil gazetelerini getirmeleri gerekiyor. Bankanın internet sitesi üzerinde yapılan başvurularda ise kredi başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekiyor. Kredi onayında ise müşterilerin yine gerekli evrakları alıp, banka şubelerine gitmeleri gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Haziran

Müşteriler krediden gayrimenkullerinin tapularını gösterip faydalanacaklarsa da söz konusu taşınmaz malın ekspertiz raporu oluşturulur. Bu kapsamda ekspertiz ücreti ile ipotek tesis ücreti tahsil edilir.

TEB’den 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

TEB’den temin edilen 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi için düzenlenen 36 ay vadeli geri ödeme planında yüzde 1.80 faiz oranıyla aylık ödenmesi gereken kredi taksit ücreti  402,48 Türk Lirası, toplamda ödenecek tutar ise 14 bin 489,29 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Aynı kredi tutarı 24 ay vadeli ödeme planı ilce temin edildiği zaman ise aylık kredi ödemesi 538,34 Türk Lirası, toplamda geri ödenecek tutar ise 12 bin 920,21 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Ekspertiz ücreti ortalama 608 Türk Lirası, ipotek tesis ücreti ise ortalama 206 Türk Lirası olmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.