Denizbank, Yatırım Danışmanı Alımları Yapacak! Son Başvuru: 21 Nisan!

Denizbank, Marmara Özel Yatırım Merkezi ile Ordu Yatırım Merkezi Şubelerinde görevlendirmek üzere banak personel alımları yapacak.

Denizbank, Marmara Özel Yatırım Merkezi ile Ordu Yatırım Merkezi Şubelerinde görevlendirmek üzere banak personel alımları yapacak.

Yatırım merkezlerinde alım ve satım aracılık faaliyetleri için Yatırım Danışmanı alımları gerçekleştirecek olan Denizbank, banka iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans mezunu olması istenmektedir.

Denizbank Yatırım Danışmanı Alımları

Adaylar Bursa ve Ordu’da istihdam edileceklerdir. Buna ilişkin de Ordu ve Bursa’da ikamet edilmesi, bu lokasyonlara ulaşım problemi yaşanmaması istenmektedir.

Tüm adayların Düzey 3 ile Türev Araçları lisanslarını sahip olmaları istenip, MS Office programlarına da hakim olmaları, programları ileri seviyede kullanabiliyor olmaları istenmektedir.

Tüm adayların her zaman hem müşteri hem de çözüm odaklı çalışmayı prensip haline getirmiş olmaları, insan ilişkilerinin iyi, iletişim yönlerinin gelişmiş olması, her zaman pozitif olmaları, her zaman başarılı, dinamik ve araştırmacı olmaları, öğrenmeye ve gelişime açık olmaları istenmektedir.

Banka iş başvurusunda bulunacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları, tüm adayların ise analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, zaman yönetiminde başarılı olmaları istenmektedir. Sürekli ve tam zamanlı istihdam imkanı sağlanacak olup, söz konusu iş kapsamında deneyimlilik aranmamaktadır.

İlgili:  Yapı Kredi, 3 Farklı İldeki Şubeleri için Satış Personelleri Alıyor!

Denizbank Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı  için son başvuru tarihi 21 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra ise şartlara uygun olan adaylar ile Denizbank iletişime geçecektir.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-denizyatirim-yatirim-danismani-musteri-temsilcisi-1988855

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.