Nisan 2016 Deniz Bank İş İlanları

0

Denizbank Personel alımları yapacağını kariyer sayfaları aracılığı ile duyurmaktadır ve farklı pozisyonlar ve farklı bölgeler için istihdamlar yaratmaktadır. Banka senenin ilk dönemlerinden bu yana aktif olarak iş ilanları yayınlamakta ve deneyimli/deneyimsiz yeni çalışma arkadaşlarını kadrolarına katmaktadır.

Ülkemizde önemli bir konuma sahip olan Denizbank, hem bireysel hem de ticari alanda müşterilerini tüm bankacılık hizmetlerini kesintisiz sunarak alanında gösterilen başarılı bankalar arasında gösterilmektedir. Banka krediler, dış ticaret, çek senet, kredi kartları, döviz işlemleri gibi bir çok bankacılık alanında hizmet verirken, personellerine de bu alanda akademik eğitim olanakları sağlayarak bilgiye ve beceriye oldukça önem vermektedir.

Bankacılık ürünleri açısından da müşterilerine geniş bir yelpaze sunan Denizbank, her geçen gün müşteri kitlesini genişleterek potansiyel müşterilerine ulaşmaktadır. Bu alanda kaliteli personelleriyle hizmet vermektedir. Denizbank iş ilanları kapsamında sene sonuna kadar işe alımlarına devam etmektedir.

Bir çok farklı alanda yeni banka iş ilanları yayınlayan banka başvuruda bulunan adayları ile görüşmelerini sürdürmektedir.

Başvurular sonucunda görüşmeye davet edilen adaylar için banka mülakatları gerçekleştirilmekte ve ihtiyaç duyulan alanlarda işe alımlar tamamlanmaktadır.

Denizbank banka iş ilanları ve banka sınavları için başvurularınızı bu bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s-is-ilanlari?firma=18421&frm=18289

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın