Şekerbank KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımı Yapacak!

Şekerbank, Akdeniz şubesinde görevlendirmek üzere İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olan banka personel alımları yapacak.

Şekerbank, Akdeniz şubesinde görevlendirmek üzere İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olan banka personel alımları yapacak.

Şekerbank Personel Alımları

KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak olan Şekerbank, banka iş başvurusunda bulunacak tüm adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmalarını, en az 3 sene de KOBİ Bankacılık iş kolunda Portföy yönetmiş pozisyonda olmalarını istemektedir.

Bankanın tüm KOİ ürünlerinin müşterilere tanıtım, pazarlama ve satışlarının yapılması ile birlikte faaliyetlere ilişkin olarak tüm hedeflerin, verimliliğin ve müşteri portföyünün geliştirilerek artırılmasının sağlanması, banka politikası çerçevesinde uygun hedef müşterilerin tespitleri gerçekleştirilerek müşteriler ile kalıcı bir çalışma ortamının sağlanması görevleri yapılacak olup, söz konusu görevlere ilişkin olarak da tüm adayların takım çalışmalarında başarılı, uyumlu olmaları istenmektedir.

Yayımlanan banka iş ilanı için tüm adayların insan ilişkilerinin iyi olması, iletişimlerinin kuvvetli olması, kendilerine her zaman güvenmeleri, satış yeteneklerinin gelişmiş olması, zaman yönetimi konusunda başarılı olmaları, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, sorumluluk bilinçlerinin gelişmiş olması istenmektedir.

İlgili:  Yapı Kredi Bankası, Sistem Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Adaylar esnek çalışma saatlerinde istihdam edilecek olup, tüm adayların bu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek pozisyonda olmaları, erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Aynı zamanda da adaylar Antalya’da istihdam edilecek olup, bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da ikamet edebilecek durumda olmaları istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman Son?

Yayımlanan banka iş ilanına son başvuru tarihi 7 Mayıs 2018’dir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-kobi-bankaciligi-musteri-temsilcisi-akdeniz-2002086

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.