Şekerbank KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımı Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, Akdeniz şubesinde görevlendirmek üzere İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olan banka personel alımları yapacak.

Şekerbank Personel Alımları

KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak olan Şekerbank, banka iş başvurusunda bulunacak tüm adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmalarını, en az 3 sene de KOBİ Bankacılık iş kolunda Portföy yönetmiş pozisyonda olmalarını istemektedir.

Bankanın tüm KOİ ürünlerinin müşterilere tanıtım, pazarlama ve satışlarının yapılması ile birlikte faaliyetlere ilişkin olarak tüm hedeflerin, verimliliğin ve müşteri portföyünün geliştirilerek artırılmasının sağlanması, banka politikası çerçevesinde uygun hedef müşterilerin tespitleri gerçekleştirilerek müşteriler ile kalıcı bir çalışma ortamının sağlanması görevleri yapılacak olup, söz konusu görevlere ilişkin olarak da tüm adayların takım çalışmalarında başarılı, uyumlu olmaları istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Dönemsel Gişe Yetkilisi İlanı: 16 Farklı Şehir

Yayımlanan banka iş ilanı için tüm adayların insan ilişkilerinin iyi olması, iletişimlerinin kuvvetli olması, kendilerine her zaman güvenmeleri, satış yeteneklerinin gelişmiş olması, zaman yönetimi konusunda başarılı olmaları, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, sorumluluk bilinçlerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Adaylar esnek çalışma saatlerinde istihdam edilecek olup, tüm adayların bu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek pozisyonda olmaları, erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Aynı zamanda da adaylar Antalya’da istihdam edilecek olup, bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da ikamet edebilecek durumda olmaları istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman Son?

Yayımlanan banka iş ilanına son başvuru tarihi 7 Mayıs 2018’dir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-kobi-bankaciligi-musteri-temsilcisi-akdeniz-2002086

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.