Ziraat Bankası’ndan 72 Ay Vadeli 75.000 TL Konut Kredisi Olanağı!

Ziraat Bankası tarafından düzenlenen konut kredisi ürünü sayesinde 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız artık çok kolay. Düşük faiz oranı uygulayan devlet bankası, ekspertiz değerinin yüzde seksenine kadar kredi imkanı sağlıyor! Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları, Başvuru Detayları, Masraflar ve Güncel Konut Kredileri için….

Ziraat Bankası tarafından düzenlenen konut kredisi ürünü sayesinde 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz.

Ziraat Bankası, düşük konut kredisi faiz oranları eşliğinde hayalini kurduğunuz konut için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Her bütçeye özel olarak hazırlanan ödeme planları sayesinde adeta kira öder gibi kendi evinize sahip olmak için, size en yakın Ziraat Bankası şubesinden konut kredisi ile alakalı kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Ekspertiz Değerinin Yüzde 80’ine Konut Kredisi!

Ziraat Bankası, satın almayı planladığınız ev için gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından hazırlanan ekspertiz raporunda belirlenen değerin en fazla yüzde 80’ine kadar kefilsiz konut kredisi çekmenize olanak sağlıyor. Temin edeceğiniz bu konut kredisi ürünü için de 120 aya kadar uzayan vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih etmenize yardımcı olunuyor.

Çekeceğiniz konut kredisi ürünü için Ziraat Bankası herhangi bir kefil talebinde bulunmuyor. Satın alınacak konut üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek, konut kredisi için gerekli teminatı sağlayan banka, gerekli görülmesi halinde ek teminat talebinde de bulunabiliyor. Kredi ödemelerin bitmesi ile birlikte konut üzerindeki ipotek tesisi kaldırılıyor. Konut kredisi vade süresi boyunca aynı zamanda hayat sigortası, konut sigortası ve zorunlu deprem sigortası uygulaması da gerçekleştiriliyor.

Ziraat Bankası 75.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan hayalini kurduğunuz ev için çekeceğiniz 75 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için 72 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,67’e tekabül ederken, yapılacak aylık konut kredisi taksit ödeme miktarı 1.798,20Türk Lirası’na, toplam yapılacak geri ödeme miktarı 129.470,50 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Ziraat Bankası’na konut kredisi başvurusu yapmak için yanınızda nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi ve satın almayı düşündüğünüz konutun tapu fotokopisini bulundurarak size en yakın Ziraat Bankası şubesinden konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.