Türkiye İş’ten Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Son Başvuru 3 Nisan 2018!

1.300’den fazla şubesi ve gelişen alt yapısı ile müşterilerinin her zaman anında yanında olan Türkiye İş Bankası, yüzde 1,48’den başlayan faiz oranları ile anında kredi imkanı sağlıyor.

1.300’den fazla şubesi ve gelişen alt yapısı ile müşterilerinin her zaman anında yanında olan Türkiye İş Bankası, yüzde 1,48’den başlayan faiz oranları ile anında kredi imkanı sağlıyor.

Anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Türkiye İş Bankası, faiz oranlarını düzenlenen ödeme planlarına göre değiştiriyor. 12 aya kadar olan kredi ödemelerinde yüzde 1,59 oranında, 12 aydan 24 aya kadar olan kredi ödemelerinde yüzde 1,57 oranında, 24 aydan 36 ay arasındaki ödemelerde yüzde 1,54 oranında, 36 ile 48 ay arasındaki ödemelerde ise yüzde 1,48 oranında faiz uygulanmaktadır. Azami vade süresi 48 olarak belirlenmiş olup, kredi ödemeleri hem aylık eşit taksit ödemeleri ile hem de kişiye özel ödeme planları şeklinde düzenlenebilmektedir.

Anında kredi başvurusu çeşitli kanallardan gerçekleşmektedir. Bunlardan biri de smstir. SMS ile kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin NAKİT, T.C. kimlik numaralarını, kredi tutarını ve aylık gelirlerini aralarında bir boşluk bırakarak sırası ilce yazmaları ve 4402’ye mesaj atmaları gerekmektedir. Diğer hızlı kredi başvurusu yöntemleri ise bankanın mobil uygulaması, internet şubesi, bankamatikleri, telefon şubesidir. İsteyenler gerekli belgeleri yanlarına alarak banka şubelerine gidebilir ve şubelerden kredi başvurusu yapabilmektedirler. Anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapılması durumunda banka krediyi değerlendirir ve sonuçlarını müşterilerine mesaj olarak gönderir. Aynı zamanda anında kredi başvurusunun onaylanması halinde banka şubesine gidilmesi gerekmez, anında vadesiz TL hesabına yatırılır.

Türkiye İş Bankası’ndan Anında 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Düzenlenen kampanya kapsamında Türkiye İş Bankası’ndan 5 bin TL alan kişiler için 12 ay vadeli ödeme planı düzenlendiği zaman aylık kredi ödemeleri 470 TL, 24 ay vadeli de 260,89 TL, 36 ay vadelide 191,41 TL, 48 ay vadelide ise 155,67 TL olmaktadır.

Kampanya için son başvuru tarihi ise 3 Nisan 2018’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.