Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Gişe Asistanı Alımları Yapıyor! Son Başvuru: 23 Mart!

Garanti Bankası Gişe Asistanı Alımları Yapıyor! Son Başvuru: 23 Mart!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası, İstanbul’da şubelerinde gişeye gelen müşteriler ile ilgilenmek için görevlendirecek banka personel alımları yapacak.

Gişe Asistanı Alımları yapacak olan Garanti Bankası, banka iş başvurusu yapacak tüm adayların en az lisans mezunu olmalarını istemektedir.

Garanti Bankası Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında tüm adayların en az lisans mezunu olmalarını, 27 yaş ve altındaki yaş grubunda olmaları istenmektedir. 27 ve üzeri yaşta olan kişilerin banka iş başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Gişeye gelen tüm müşterilerin nakit işlemlerinin gerçekleştirilmesi, verilen talimatların gerçekleştirilmesi, aynı zamanda da banka ürünlerinin satışları ile yönlendirilmesi görevleri yapılacaktır. Bu kapsamda da tüm adayların her zaman pozitif olmaları, güler yüzlü olmaları, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinde kuvvetli olması, ikan yeteneklerinin gelişmiş olması, zaman yönetiminde başarılı, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması istenmektedir.

Adaylar İstanbul’da istihdam edilecek olup, İstanbul’un Avrupa yakasının Eminönü, Fatih, Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Sarıyer, Güneşli, Bağcılar, İkitelli ya da Bayrampaşa ilçelerinde ikamet etmeleri istenmektedir.

Finans departmanında sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek olan adaylardan alanları kapsamında deneyimlilik aranmamaktadır. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları ya da en az 1 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Gişe Asistanı Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Garanti Bankası Gişe Asistanı Alımları için son Başvuru tarihi 23 Mart 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan banka iş başvuruları geçersiz olacaktır.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-gise-asistani-istanbul-2009853

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.