Ana Sayfa Banka İş İlanları Fibabanka En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak!

Fibabanka En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak!

-

Fibabanka, İstanbul’da şubesinde görevlendirmek üzere en az ön lisans mezunu banka personel alımı yapacak.

Bireysel Kredi Operasyonları Uzmanı alımı yapacak olan Fibabanka, banka iş başvurusu yapacak olan adayın Bireysel Krediler alanında ileri seviyede mevzuat ve işleyiş hakkında bilgi sahibi olmasını istemektedir.

Fibabanka Personel Alım İlanı

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında başvuruda bulunacak tüm adayların hem sözlü hem de yazılı iletişim yönlerinin kuvvetli olması istenmektedir.

Bankanın uygulama talimatları ile yasal düzenlemelerine ilişkin olarak şubelere ait olan bireysel kredi işlemleri ilce ilgili bilgi giriş ve yazışmalarının yapılması, bireysel kredi kullandırımı ve teminat kontrollerinin gerçekleştirilmesi, bloke çözümlerinin yapılması, bireysel kredilere ilişkin olarak diğer tüm işlerin operasyonlarının gerçekleştirilmesi ve takibinin sağlanması, banka teminat mektuplarının operasyonlarının yapılması ve teminat kontrollerinin gerçekleştirilmesi, kanallardan kullandırılan bireysel kredilerin tüm süreç kontrollerinin gerçekleştirilmesi yapılacaktır.

Yapılacak görevler kapsamında banka iş başvurusu yapacak adayların bireysel krediler alanında ileri seviyede mevzuat ve işleyişe dair bilgi sahibi olmaları, MS Office programlarını iyi kullanabiliyor olmalarını, özellikle de Excel ve Access programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları, gerektiği zaman inisiyatif kullanabilmeleri, kişisel motivasyonlarının her zaman yüksek olması, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olup, planlama ile zaman yönetiminde de başarılı olmaları istenmektedir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak Finans departmanında istihdam imkanı sağlanacak, iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış olmaları istenmektedir.

Fibabanka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanına son başvuru tarihi 11 Mayıs 2018’dir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adayla iletişime geçecektir.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-bireysel-kredi-operasyonlari-uzmani-2004347

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,422BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler