Fibabanka En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka, İstanbul’da şubesinde görevlendirmek üzere en az ön lisans mezunu banka personel alımı yapacak.

Bireysel Kredi Operasyonları Uzmanı alımı yapacak olan Fibabanka, banka iş başvurusu yapacak olan adayın Bireysel Krediler alanında ileri seviyede mevzuat ve işleyiş hakkında bilgi sahibi olmasını istemektedir.

Fibabanka Personel Alım İlanı

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında başvuruda bulunacak tüm adayların hem sözlü hem de yazılı iletişim yönlerinin kuvvetli olması istenmektedir.

Bankanın uygulama talimatları ile yasal düzenlemelerine ilişkin olarak şubelere ait olan bireysel kredi işlemleri ilce ilgili bilgi giriş ve yazışmalarının yapılması, bireysel kredi kullandırımı ve teminat kontrollerinin gerçekleştirilmesi, bloke çözümlerinin yapılması, bireysel kredilere ilişkin olarak diğer tüm işlerin operasyonlarının gerçekleştirilmesi ve takibinin sağlanması, banka teminat mektuplarının operasyonlarının yapılması ve teminat kontrollerinin gerçekleştirilmesi, kanallardan kullandırılan bireysel kredilerin tüm süreç kontrollerinin gerçekleştirilmesi yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Haziran

Yapılacak görevler kapsamında banka iş başvurusu yapacak adayların bireysel krediler alanında ileri seviyede mevzuat ve işleyişe dair bilgi sahibi olmaları, MS Office programlarını iyi kullanabiliyor olmalarını, özellikle de Excel ve Access programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları, gerektiği zaman inisiyatif kullanabilmeleri, kişisel motivasyonlarının her zaman yüksek olması, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olup, planlama ile zaman yönetiminde de başarılı olmaları istenmektedir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak Finans departmanında istihdam imkanı sağlanacak, iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış olmaları istenmektedir.

Fibabanka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanına son başvuru tarihi 11 Mayıs 2018’dir. Bu tarihten sonra banka şartlara uygun olan adayla iletişime geçecektir.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-bireysel-kredi-operasyonlari-uzmani-2004347

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.