Hızlı Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Özel Türkiye İş’ten 10.000 TL Kredi!

Türkiye İş Bankası, yeni araç sahibi olmak isteyenlere özel hem 0 km hem de 2. El binek otomobil ve hafif ticari araçlar için 48 ay vadeli kredi imkanı sağlıyor.

Uygun faizli taşıt kredisi desteği veren Türkiye İş Bankası, 0 km araç sahibi olmak isteyenlere kefilsiz, sadece aracın rehni ile kredi veriyor. Taşıt kredisi faiz oranları sabit olup, yüzde 1,54 olarak uygulanıyor. Faiz oranları piyasadaki hareketlenmelerden etkilenmiyor.

Hızlı Taşıt Kredisi Başvurusu!

Kişiler taşıt kredisi başvurularını banka şubelerine gitmeden, hızlı bir şekilde yapabiliyor. Hızlı taşıt kredisi başvurusu bankanın internet sitesinden, kampanyanın bulunduğu sayfadan yapılıyor. Anında kredi başvurusunda kredi başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekiyor. Kredi değerlendirilmesi ve onayında istenen belgelerin eksiksiz getirilmesiyle de finansman müşterilerin vadesiz TL hesaplarına yatırılıyor. Türkiye İş Bankası taşıt kredisinde istenen belgeler başvuru formu, nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslı ile fotokopisi, gelir durumun gösteren belge, yeni araçlar için proforma fatura, ikinci el araçlar için ise motorlu araç tescil ve trafik belgesidir. Kefil istenmesi halinde kefil olacak kişilerin de bu belgeleri getirmeleri isteniyor.

Türkiye İş Bankası’ndan 10.000 TL Anında Taşıt Kredisi

Türkiye İş Bankası’nın araç alımlarına özel düzenlendiği kredi kampanyası kapsamında 4 yıl geri ödemeli plan ilce 10 bin TL tutarında finansman almak isteyen kişilerin aylık kredi ödeme tutarlar 316,02 TL, geri ödeyecekleri toplam tutar ise 15 bin 168,96 TL’ye tekabül etmektedir. 52,50 TL tutarında kredi tahsis ücreti alınıp, arabanın değerine göre değişmek suretiyle de rehin tesis ücreti tahsil edilmektedir. Yıllık maliyet oranı ise yüzde 24,9505 olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.