Denizbank’tan Anında 10.000 TL Cebimde Kredi Kampanyası!

0

Denizbank, müşteri banka şubelerine kadar gelmeden, hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilsinler, acil nakit ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilsinler diye anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Cebimde Kredi Kampanyası düzenleyen Denizbank, uygun faiz oranlarıyla 48 ay vadeye kadar ödeme planı sunmaktadır. Anında kredi başvurusu için kişilerin cep telefonlarının mesaj kısmından aralarında bir boşluk bırakarak KREDİM kelimesi ile T.C. kimlik numaralarını yazmaları, takibinde ise 3280’e mesaj atmaları gerekmektedir. Kredi başvurularının değerlendirmesini başvurudan 5 dakika içinde yapan banka, onay ya da red cevabını müşterilerine mesaj atmaktadır. Kredinin onaylanması halinde ise evrak ve ek belgeler gerektirmeden internet bankacılığı ile finansman kullanılabilinmektedir. İsteyenler banka şubelerine gidip de işlemlerini yapabilir, yine banka şubelerinde onaylanan kredilerini alabilmektedirler.

Denizbank cebimde kredi kampanyası için uygulanan faiz oranı yüzde 1,74’ten başlamaktadır. Faiz oranları kişiler için düzenlenen geri ödeme planlarına göre değişiklik göstermektedir. 12 aya kadar olan sürede yüzde 1,74 oranında, 12 aydan 24 aya kadar olan vadelendirmede yüzde 1,81 oranında, 24 aydan 48 aya kadar olan vadelendirmede ise yüzde 1,84 oranında faiz uygulanmaktadır. Ayrıca kampanya dahilinde 55 bin Türk Lirasına kadar kredi alınabilinip, bu tutardan daha yüksek miktarda kredi temin etmek isteyenlerin banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

Denizbank’tan 10.000 TL Cebimde Kredi

Denizbank cebimde kredi kampanyası dahilinde alınan 48 ay vadeli 10 bin Türk Lirası tutarındaki kredi için aylık kredi ödemesi yüzde 1,84 faiz oranı ile 340 Türk Lirası, yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 30,3665’e tekabül etmektedir. Aynı kredi tutarı 24 ay vadeli ödeme planı ile alındığında aylık kredi ödemesi 539 Türk Lirası, yıllık maliyet oranı yüzde 30,1295’e tekabül etmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın