Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Finansal Analiz Uzmanı Alımları Yapacak! Son Başvuru 9 Gün...

Yapı Kredi Bankası Finansal Analiz Uzmanı Alımları Yapacak! Son Başvuru 9 Gün Sonra!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası, İstanbul’daki şubelerinin Kurumsal ve Ticari Krediler Yönetimi departmanında görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Finansal Analiz Uzmanı alımları yapacak olan Yapı Kredi Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların en az üniversite mezunu olmalarını, üniversitelerin de ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Yapı Kredi Finansal Analiz Uzmanı Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında başvuru yapacak adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İşletme, İstatistik, Matematik, Ekonometri, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir.

Bankanın kurumsal ve ticari segment dahilinde bulunan müşterilerinin bilançolarında gerekli olan tüm düzenlemelerin yapılması, düzenlemeler sonrasında da Finansal Analiz Raporu’nun düzenlenmesi görevleri yapılacaktır. Bu doğrultuda banka iş başvurusunda bulunacak adayların MD Office uygulamalarını ileri seviyede, etkin bir şekilde kullanmaları, ileri seviyede hem yazılı hem sözlü İngilizce bilgilerinin olması istenmektedir.

Bunların yanı sıra aynı zamanda analiz ve raporlama yeteneklerinin gelişmiş olması, analitik düşünme yeteneğinin olması, problem çözebilmede başarılı olunması, zaman yönetiminde iyi olması, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, ekibe uyum sağlanması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, insan ilişkilerinin ve iletişimlerinin kuvvetli olması, müşteri ve sonuç odaklı çalışmaları istenmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıllığına tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Yapı Kredi Personel Alımları Ne Zaman Sona Erecek?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 30 mart 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-finansal-analiz-uzmani-1913705

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.