Ana Sayfa Banka İş İlanları Yapı Kredi Bankası Finansal Analiz Uzmanı Alımları Yapacak! Son Başvuru 9 Gün...

Yapı Kredi Bankası Finansal Analiz Uzmanı Alımları Yapacak! Son Başvuru 9 Gün Sonra!

-

Yapı Kredi Bankası, İstanbul’daki şubelerinin Kurumsal ve Ticari Krediler Yönetimi departmanında görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Finansal Analiz Uzmanı alımları yapacak olan Yapı Kredi Bankası, banka iş başvurusu yapacak adayların en az üniversite mezunu olmalarını, üniversitelerin de ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

Yapı Kredi Finansal Analiz Uzmanı Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında başvuru yapacak adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İşletme, İstatistik, Matematik, Ekonometri, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir.

Bankanın kurumsal ve ticari segment dahilinde bulunan müşterilerinin bilançolarında gerekli olan tüm düzenlemelerin yapılması, düzenlemeler sonrasında da Finansal Analiz Raporu’nun düzenlenmesi görevleri yapılacaktır. Bu doğrultuda banka iş başvurusunda bulunacak adayların MD Office uygulamalarını ileri seviyede, etkin bir şekilde kullanmaları, ileri seviyede hem yazılı hem sözlü İngilizce bilgilerinin olması istenmektedir.

Bunların yanı sıra aynı zamanda analiz ve raporlama yeteneklerinin gelişmiş olması, analitik düşünme yeteneğinin olması, problem çözebilmede başarılı olunması, zaman yönetiminde iyi olması, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, ekibe uyum sağlanması, ekip çalışmalarında başarılı olmaları, insan ilişkilerinin ve iletişimlerinin kuvvetli olması, müşteri ve sonuç odaklı çalışmaları istenmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıllığına tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Yapı Kredi Personel Alımları Ne Zaman Sona Erecek?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 30 mart 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçilecektir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-finansal-analiz-uzmani-1913705

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,421BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler