Ziraat Bankası’ndan 5.000 TL İhtiyaç Kredisi! Anında Başvuru İmkanıyla…

Ülkemizin kamu bankaları arasında bulunan, yıllardır bankacılık sektörü alanında hem ülkemizde hem de yurt dışında hizmet Ziraat Bankası, uygun faiz oranları ile müşterilerinin bireysel harcamaları için ihtiyaç kredisi sunuyor.

Yüzde 1,43 oranında ihtiyaç kredisi faiz oranı uygulayan banka, 48 ay vadeye kadar da ödeme planı imkanı sağlıyor. İhtiyaç kredisi ödeme planları hazırlanırken kişiye özel hazırlanıp, kişilerin maaşlarını aldıkları günler dikkate alınıyor. Eğer bireyler maaşlarını 3 ayda bir alıyorlarsa da ödeme planları 3 ayda bir olacak şekilde hazırlanıyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanımında kişilerin geri ödeme süresi boyunca kredili hayat sigortası yaptırmaları, aynı zamanda da şahsi ya da maddi teminat göstermeleri gerekiyor. Hayat sigortasının ödemeleri kişiden kişiye değişiklik gösteriyor. İhtiyaç kredisi başvurusu ise banka şubeleri haricinde bankanın internet sitesi, mobil ve internet bankacılığı, ATM’ler ve çağrı merkezlerinden yapılabiliniyor. Ancak anında kredi başvurusu yapan kişilerin kredilerinin onaylanması halinde gerekli belgeler ile banka şubelerinin ziyaret edilmesi gerekiyor. Başvuruda kimlik cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belgesi isteniyor. Kişiye göre sonrasında ek belgeler talep edilebiliniyor.

Ziraat Bankası’ndan 5.000 TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı Detayları

Ziraat Bankası’ndan 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi almak isteyen bir kişi için 48 ay vadeli geri ödeme planı düzenlendiği zaman aylık kredi ödemesi yüzde 1,43 faiz oranıyla 153,73 Türk Lirası, yıllık maliyet oranı yüzde 23,0162, 36 ay vadeli ödeme planı düzenlendiği zaman aylık kredi ödemesi 187,33, yıllık maliyet oranı yüzde 23,117, 24 ay vadeli ödeme planında ise aylık kredi ödemesi 255,93 Türk Lirası, yıllık maliyet oranı ise yüzde 23,3164’e tekabül etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.