ABank Denetim Teftiş Departmanına Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru 13 Mayıs!

Google Haberlere Abone Ol:

Alternatif Bank (ABank), İstanbul’da bulunan şubesinde görevlendirmek için üniversite mezunu banka personel alımı yapacak.

Hazine İç Kontrol Yetkilisi alımı yapacak olan ABank, banka iş başvurusu yapacak adayların tercihen İşletme, İktisat, İstatistik ya da Mühendislik fakültesi ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir.

ABank Personel Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanına başvuruda bulunacak adaylar bankanın Denetim-Teftiş departmanında istihdam edilecek olup, tüm adayların 1 ile 5 sene arasında değişmek suretiyle banka İç Kontrol ya da Hazine Kontrol alanlarında tecrübelerinin olması istenmektedir.

İşlemlerin yasal mevzuat ile birlikte banka politika ve kurallarına uygunluğunun incelenmesi, gerçekleştirilen inceleme ve kontrollerin faaliyetleri kapsamında elde edilen sonuçlarının analizlerinin yapılması, bunların raporlanması, gerekli tüm konularda geliştirici önerilerde bulunulması ve aksiyonların takipleri yapılacaktır.

Bu doğrultuda da banka iş başvurusu yapacak tüm adayların ileri seviyede Excel kullanabilmeleri, ileri seviyede hem sözlü hem de yazılı İngilizce bilgilerinin olması, güçlü analitik ve planlama yeteneklerinin olması, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin kuvvetli olması, raporlama ile sunum becerilerinin gelişmiş olması istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk İş İlanları: 2022 Haziran

Bunların yanı sıra söz konusu banka personel alımında tüm adayların gelişime ve öğrenmeye her zaman açık, araştırmayı sevmeleri, sonuç, çözüm ve müşteri odaklı çalışmaları, zaman yönetiminde başarılı olmaları, yoğun ve hızlı iş ortamına kısa zamanda uyum sağlayabilmeleri, takım çalışmalarında da yatkın olmaları istenmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

ABank İş İlanı için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 13 Mayıs olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, banka şartlara uygun olan aday ile iletişime geçecektir.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/alternatifbank-hazine-ic-kontrol-yetkilisi-2009058

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.