Banka İş İlanları Anadolubank KOBİ Bankacılığı Portföy Yönetmeni Alımları Yapacak!

Anadolubank KOBİ Bankacılığı Portföy Yönetmeni Alımları Yapacak!

Son Güncelleme:

Anadolubank, 6 farklı şehirde bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere üniversite mezunu banka personel alımları yapacak.

KOBİ Bankacılığı Portföy Yönetmeni alımları yapacak olan Anadolubank, banka iş başvurusu yapacak adayların söz konusu alan kapsamında deneyim sahibi olmalarını istemektedir.

Anadolubank Personel Alımları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında başvuru yapacak adaylar Adana(Yüreğir), Antalya(Aksu), Gaziantep, İstanbul(Avr.), İzmir(Bornova), Kırklareli(Lüleburgaz) ve Tekirdağ(Çorlu)’da görevlendirileceklerdir. Bu doğrultuda da tüm adayların bu lokasyonlarda ikamet ediyor olmalarını ya da iş başvurularının onaylanması halinde ikamet edebilecek pozisyona uygun olmaları istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların KOBİ Bankacılığı alanında en az 3 senelik deneyimlerinin olmasını isteyen Anadolubank, tüm adayların bankacılık ürün ve mevzuatına son derece hakim olmalarını, yüksek iş sorumluluğu ile başarma duygusunun olmasını, dinamik çalışma ortamına uyum sağlamaları, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları, satış yetkinliklerinin yüksek, hedef odaklı çalışma performansı gösterebilmeleri istenmektedir.

Bunların yanı sıra tüm adayların krediler, dış ticaret, nakit yönetimi sistemleri ile birlikte mali analiz konularında bilgi sahibi olmaları, zaman yönetiminde başarılı, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması, müşteri, sonuç ve hedef odaklı çalışmaları, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, öğrenmeye ve araştırmaya meraklı olmaları istenmektedir. Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış olmaları, tüm adayların ise aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri istenmektedir.

Anadolubank Personel Alımları Ne Zaman Sona Erecek?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 11 Ağustos 2019 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra ise banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Anadolubank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-kobi-bankaciligi-portfoy-yonetmeni-2324766
Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,215TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler