Akbank’tan Emeklilere Özel Düşük Faizli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Akbank, SGK emeklilerine özel bir ihtiyaç kredisi kampanyasını hayata geçiriyor. Banka, 10 bin Türk Lirası’na kadar olan tutarlarda dosya masrafı olmadan ihtiyaç kredisi çekilmesine olanak sağlıyor.

Türkiye’nin en geniş müşteri portföyüne sahip olan bankaları arasında yer alan Akbank, yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyasına imza atıyor. Bankanın hayata geçirdiği kampanya kapsamında SGK emeklisi olan vatandaşlar 10 bin Türk Lirası’na kadar ihtiyaçlarını düşük faiz oranları, 48 aya kadar vade imkânı ve dosya masrafı olmadan temin edebilecek.

Emekliye Kefilsiz İhtiyaç Kredisi!

Akbank, hayata geçirdiği ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kefilsiz ihtiyaç kredisi çekilmesine olanak sağlıyor. Banka, aylık yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyulan nakit desteğinin temin edilmesine olanak sağlarken, ödemelerin 48 aya kadar vadelendirilerek, her bütçeye göre özel ödeme planları eşliğinde sunulmasına olanak sağlıyor.

Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvurusu

Akbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası için internet sitesi, internet bankacılığı, mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu yapılabiliyor. Aynı zamanda size en yakın Akbank şubesine giderek kredi başvurusu yapabilecek iken, Akbank’ın müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurunuzu iletebilirsiniz. Akbank’ın bu kredi kampanyası 31 Mart 2018 tarihinde sonlanacak.

Akbank’tan Emeklilere Özel Düşük Faizli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Akbank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde çekeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 24 ay vade seçeneği eşliğinde ödeme planı talebinde bulunmanız halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,49 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 516,10 Türk Lirası’na, kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 23,6971’e, toplam yapılacak geri ödeme miktarı 12 bin 386,40 Türk Lirası’na denk gelecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.