Banka İş İlanları İNG Bank Personel Alımı Duyurusu

İNG Bank Personel Alımı Duyurusu

Son Güncelleme:

Türkiye de uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren ING Bank her geçen gün büyümeye devam ederken, bu büyük yapı içerisinde oluşturduğu farklı pozisyonlar için yeni personel ihtiyaçları doğmaktadır.

Personel ihtiyaçlarına yönelik banka iş ilanları yayınlanmakta ve başvuruda bulunan bankacı adayları için bir takım mülakat süreçleri neticesinde, görev almak istedikleri pozisyonlar için yerleştirmeler yapılmaktadır.

Ülkemizde bankacılık sektörüne bakıldığında adayların KPSS gibi sınav ve puan şartları olmaksızın başvuruda bulunabileceği bir çok pozisyon ve bölge – şube görevleri mevcuttur. ING Bank’da bunlardan biri olarak güncel iş ilanları yayınlamakta, özgeçmişlere dayalı değerlendirmeler yapmaktadır.

Hem operasyonel birimlerde hem de şubelerde çalışmak isteyen bankacı adayları için açıklanan banka iş ilanlarını değerlendirebilir başvurularınızı uygun kriterleri sağladığınız takdirde yapabilirsiniz.

ING Bank Personel Alımı için belirtilen başlıca özellikler ve başvurular;

1986 ve üzeri doğumlu ,
Pozisyon gereksinimlerine göre en az Lise, Önlisans veya Lisans Mezunu
Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Ekonotmeri, Turizm İşletmeciliği, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık vb. finans bölümlerinden mezun ,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış

İNG Bank İş İlanları ve Banka sınavlarına başvuruda bulunmak için ilanları aşağıdaki bağlantılardan görebilirsiniz.

http://www.tumislerburada.com/ing-bank_ing-bank-is-ilanlari/22930/0/0/0/0/1/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,147BeğenenlerBeğen
7,200TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler