Türkiye de uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren ING Bank her geçen gün büyümeye devam ederken, bu büyük yapı içerisinde oluşturduğu farklı pozisyonlar için yeni personel ihtiyaçları doğmaktadır.

Personel ihtiyaçlarına yönelik banka iş ilanları yayınlanmakta ve başvuruda bulunan bankacı adayları için bir takım mülakat süreçleri neticesinde, görev almak istedikleri pozisyonlar için yerleştirmeler yapılmaktadır.

Ülkemizde bankacılık sektörüne bakıldığında adayların KPSS gibi sınav ve puan şartları olmaksızın başvuruda bulunabileceği bir çok pozisyon ve bölge – şube görevleri mevcuttur. ING Bank’da bunlardan biri olarak güncel iş ilanları yayınlamakta, özgeçmişlere dayalı değerlendirmeler yapmaktadır.

Hem operasyonel birimlerde hem de şubelerde çalışmak isteyen bankacı adayları için açıklanan banka iş ilanlarını değerlendirebilir başvurularınızı uygun kriterleri sağladığınız takdirde yapabilirsiniz.

ING Bank Personel Alımı için belirtilen başlıca özellikler ve başvurular;

1986 ve üzeri doğumlu ,
Pozisyon gereksinimlerine göre en az Lise, Önlisans veya Lisans Mezunu
Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Ekonotmeri, Turizm İşletmeciliği, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık vb. finans bölümlerinden mezun ,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış

İNG Bank İş İlanları ve Banka sınavlarına başvuruda bulunmak için ilanları aşağıdaki bağlantılardan görebilirsiniz.

http://www.tumislerburada.com/ing-bank_ing-bank-is-ilanlari/22930/0/0/0/0/1/

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − 18 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.