İşCep’lilere Bahar Kampanyası!

Türkiye İş Bankası’nın mobil uygulaması olan İşCep tarafından bahara özel kampanya düzenlendi.

Kampanyaya Son Katılım 15 Nisan 2018!

Tüm Türkiye İş Bankası mobil uygulamasını yakından ilgilendiren kampanya kapsamında kişilere çeşitli hediyeler dağıtılacak. Bu hediyelerden biri  256 GB büyüklüğünde 5 tane Macbook Pro 13 inç. Bir diğer verilecek hediye ise 5 tane Ultimaker 2 Go üç boyutlu yazıcı olacak. Kampanya şuanda devam etmekte olup, son katılım tarihi ise 15 Nisan 2018 Pazar olarak belirlenmiştir.

Kampanyaya katılım gösterebilmek için bankanın müşterisi olunması, mobil uygulamayı kullanıyor olmak gerekmektedir. Mobil uygulamaya müşteri numarası ya da T.C. kimlik numarası ve müşteri şifresi ilce giriş yapılması yeterli olmaktadır. İşCep uygulamasına 15 nisan tarihine kadar giriş yapan her müşterinin 1 çekiliş hakkı olacaktır.

Çekiliş Sonuçları 24 Nisan 2018’te Açıklanacak!

Söz konusu kampanyanın sonuçları ise 24 Nisan 2018 tarihinde noter ile birlikte halka açık olarak yapılacak olan çekilişte belirlenecektir. Çekiliş sonuçları da yine aynı gün içerisinde hem bankanın internet sitesinden hem de sosyal medya hesaplarından ilan edilecektir. Aynı zamanda 27 Nisan 2018 Cuma günü Posta Gazetesi’nde de ilan edilecektir.

Türkiye İş Bankası Mobil Uygulaması Nasıl Yükleniyor?

Kampanyaya katılım sağlanabilmesi için bankanın mobil uygulamasının telefonlarda yüklü olması gerekiyor. Mobil uygulamayı yüklemek için de cep telefonlarının tarayıcılarına www.isbank.com.tr/indir yazılması ya da App Store/ Goole Play’in ziyaret edilmesi gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.