Vakıf Katılım Bankası Şube Ağını Genişletiyor!

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıf Katılım Bankası Malatya’ya şube açtı. Banka şubesinin açılışında açıklamalarda bulunan Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, Türkiye’nin farklı farklı noktalarına şubeler açmayı, yaklaşık olarak 100 şube sayısına ulaşmayı, ortalama 350 ilce 400 arasında istihdam sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Vakıf Katılım, 31 İlde 65 Şube ile Hizmet Veriyor

Katılım bankacılığında referans kurum olma vizyonu ile yola çıktıklarını söyleyen Göktaş, bu yolda da istikrarlı büyümelerini sürdürdüklerini, şubeleşme çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini, şuanda 31 farklı ilde 65 şube ile hizmet verdiklerini söyledi.

Katılım Bankacılığı sektörünün en genç üyeleri arasında yer aldıklarını söyleyen Göktaş, buna rağmen köklü bir geçmişlerinin olduğunu, gençliğin getirmiş olduğu dinamizm ile takipçileri oldukları vakıf kültürünün asırlara dayanan birikimlerini harmanladıklarını, bunun sonucunda da kamunun bankacılığa vermiş olduğu destekle birlikte hızlı bir büyüme sürecinden geçtiklerini, banka olarak hedeflerinin mevcut pastadan fazla miktarda pay almak olmadığını, Vakıf Katılım Bankası’nın hedefinin sektörün ve Türkiye ekonomisini büyütecek olan yatırımlar faaliyete geçirmek olarak gördüklerini, geçen yılın sonunda Türkiye ekonomisine 13,2 milyar lira tutarında nakdi ve gayri nakdi finansman desteği verdiklerini söyledi.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Haziran

Katılım Bankacılığı alanında en hızlı büyüme gösteren kurum olduklarını söyleyen Göktaş, bu sene içerisinde de hem büyüme stratejisi hem de müşterilere daha yakın olma ilkesi ile şubeleşmelerini devam edeceklerini, bu kapsamda da ülkenin farklı farklı noktalarına şube açarak ortalama 350 ile 400 arasında istihdam sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…