Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk Katılım En Az Önlisans Mezunu Banka Personeli Alımı Yapacak!

Kuveyt Türk Katılım En Az Önlisans Mezunu Banka Personeli Alımı Yapacak!

-

Türkiye’de 1989 yılından bu yana geçen süreçte hizmetlerine devam eden Kuveyt Türk Katılım Bankası, Hukuk ve Takip İşleri Yetkilisi kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Katılım Bankacılığı sektörünün öncü bankalarından bir tanesi olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, ülke genelinde oldukça geniş ve genişlemeye devam eden bir şube ağına sahip. Müşteri portföyünü büyütme konusunda başarılı adımlar atmayı da başaran banka, yenilikleri belirleme konusunda etkili bir rol üstleniyor.

Sahip olunan mevcut pozisyonunu daha ileri getirmeyi hedefleri arasında barındıran Kuveyt Türk Katılım Bankası, büyüme hedeflerine ulaşabilmek adına banka personeli alımı gerçekleştirerek, kadrosunu da güçlendirmeyi amaçlıyor.

Kuveyt Türk Banka Personeli Alım Şartları

Kuveyt Türk Katılım Bankası, Hukuk ve Takip İşleri Yetkilisi kadrosu için işe alım yapacağı adayların Adalet Meslek Yüksekokulları Ön Lisans programlarından mezun olmalarına önem veriyor. Adayların ticaret hukuku, borçlar hukuku, icra ve iflas hukuku, tüketici hukuku gibi alanlarda tecrübe sahibi olmasını önemseyen banka, hem planlama, hem de organizasyon konularında da yetenek sahibi olunmasını önemsiyor.

MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, iletişim açısından kuvvetli bir yeteneğe sahip olan, hızlı bir şekilde karar alabilen ve stres altında çalışmaya yatkın adayların banka iş başvurusu yapmalarını talep eden Kuveyt Türk Katılım Bankası, analitik düşünme yetisinin bulunmasını da önemsiyor.

Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış ya da muaf olunmasını önemseyen banka, takım çalışması ile uyum sağlayabilecek düzeydeki adayların iş başvurularını bekliyor.

İş Başvurusu ve İş Detayları

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından Hukuk ve Takip İşlemleri Yetkilisi kadrosu için istihdam edilecek olan banka personellerinin, Hukuk ve Takip İşleri Müdürlüğü kapsamında gerçekleştirilen operasyonel süreçleri yürütme konusunda görev alması, avukatlar tarafından verilen görevler doğrultusunda destek hizmetlerinin sağlanmasını talep ediyor.

Banka tarafından 14 Şubat 2018 tarihinde açılan banka personeli alımı ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 14 Nisan 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-hukuk-ve-takip-isleri-yetkilisi-1877202

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler