Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan Esnafa Avantajlı Esnaf Kredisi Kolaylığı!

Google Haberlere Abone Ol:

Albaraka Türk Katılım Bankası, işlerini büyütmek amacı güden ve bu aşamalar için finansal desteğe ihtiyacı olan esnaf ve sanatkârlar için oldukça avantajlı finansman olanağı sunuyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası düşük maliyetler eşliğinde işini büyütmek isteyen, projelerini hayata geçirmek isteyen, ek istihdam hedefleyen, ihracat yapmayı planlayan KOBİ’lere, esnaflara ve sanatkârlara finansman desteği sunuyor.

Mamul, yarı mamul ve hammadde alımları için Albaraka Türk Kurumsal Finansman Desteği sunan banka, ihtiyaç duyulan tüm mal alımı, araç ve gereç alımı, gayrimenkul alımı ve hizmet alımı gibi konular için de finansman başvurularını değerlendiriyor. Önceden belirlenmiş olan kâr payı oranları eşliğinde borçlanılmasına ve geri ödeme aşamasında ek maliyetler ile karşılaşılmasının önüne geçerek, her KOBİ’nin ve esnafın ihtiyaç duyduğu esnaf finansmanına erişimine olanak sağlıyor.

Temin edilen finansman için ister taksitle, isterseniz de peşin olarak ödeme kolaylığı sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası, finansmanın değerlendirilmesi aşaması için de danışmanlık hizmeti kolaylığı sunuyor.

Yeni İş Atılımlarına Kredi Garanti Fonu Desteği Albaraka Türk’te!

Albaraka Türk Katılım Bankası hayata geçme aşamasında başarı getireceğine inanılan iş fikirleri için yetersiz sermaye sorununu ortadan kaldırıyor. Hem küçük, hem de orta ölçekli işletmelerin büyümesi konusunda finansman desteği sunan Albaraka Türk Katılım Bankası, onaylanan esnaf kredisinin yüzde 80’ine kadar kefalet avantajından Kredi Garanti Fonu kapsamında faydalanılmasına olanak sağlıyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası vasıtasıyla Kredi Garanti Fonu kefaletinden faydalanmak istiyorsanız, KOBİ olmanız, tarımsal işletme sahibi olmanız, çiftçi olmanız, kooperatiflere üye olmanız veya esnaf ya da sanatkâr olmanız gerekiyor. İşletme sermayesi ve yatırım için 6 – 48 ay aralığında vade tercihi ile kefalet desteği Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından sunuluyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.