ING Bank Uzun Dönem Lise Stajyeri Alımı Yapacak!

ING Bank Uzun Dönem Lise Stajyeri Alımı Yapacak! ING Bank Stajyer Banka Personeli Alım Şartları! Detaylar İçin...

0
ING Bank Uzun Dönem Lise Stajyeri Alımı Yapacak!

ING Bank, İstanbul Şişli şubesinde görevlendirmek üzere Uzun Dönem Lise Stajyer personel alımı gerçekleştirecek.

Türkiye’nin önemli bankaları arasında yer alan ING Bank, İstanbul Şişli şubesinde  görevlendirmek üzere Uzun Dönem Lise stajyer banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Banka, lise 12. sınıf öğrencilerin bankacılık sektörüne başarılı bir adım atmalarına olanak sağlamayı hedefliyor.

ING Bank Stajyer Banka Personeli Alım Şartları

Yapılacak staj ile birlikte ING Bank şubelerinde bankacılık deneyimi sahibi olunmasının avantajını sunan banka, adayların bankacılık kariyerine kaliteli ve başarılı bir adım atmalarına olanak sağlıyor. Başvuru yapacak adaylarda aranan özellikler;

  • Mesleki veya Teknik liselerde 12.sınıf öğrencisi olması,
  • Zorunlu stajın varsa ve haftanın 3 günü ING şubelerinde çalışmak istiyor olması,
  • Bankacılığı öğrenip ileride kariyer yapmayı düşünüyor olması,
  • Takım çalışmasına yatkın; sorumluluk alabilen hızlı çözüm üretebiliyor olması,
  • Şubedeki müşteri ve süreçlere destek olması, hızlı öğrenen, şevkle çalışan olması gerekmektedir.

ING Bank İş Başvurusu ve Detayları

ING Bank tarafından 03 Eylül 2019 tarihinde açılan stajyer banka personeli alım ilanına, gerekli şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 01 Kasım 2019 tarihine kadar banka personeli iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-a-s-ing-sisli-sube-uzun-donem-lise-stajyeri-2366131
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın