Vakıf Katılım’dan 48 Ay Vadeli 50.000TL Taşıt Finansmanı!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin yeni katılım bankaları arasında yer alan ve her geçen gün artan bir ivme ile büyüme eğilimini devam ettiren Vakıf Katılım Bankası, avantajlı maliyetler eşliğinde hayalini kurduğunuz otomobil için taşıt finansmanı ürünü sunuyor.

Vakıf Katılım Bankası, hayalini kurduğunuz sıfır kilometre otomobil ve ikinci el otomobiller için oldukça avantajlı taşıt finansmanı sunuyor. Taşıt finansmanı ürünü kapsamında 48 aya kadar vade seçenekleri sunan banka, 5 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için de aynı özelliklerde finansman temin edilmesine olanak sağlıyor.

Vakıf Katılım Bankası Taşıt Finansmanı Başvurusu

Vakıf Katılım Bankası tarafından hayata geçirilen taşıt finansmanı kapsamında, finansman başvurusu yapmak için şubelerden temin edilen başvuru formunun doldurulması gerekiyor. Finansman çekecek kişinin yanınında nüfus cüzdanının, sürücü belgesinin veya pasaportunun bulunmasını talep eden banka, aynı zamanda çalışma durumuna göre hazırlanan gelir belgesinin ve ikâmet adresini gösteren belgenin de yanlarında bulunmasını talep ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Haziran

Vakıf Katılım Bankası sıfır araçlar için temin edilecek olan taşıt finansmanında araçların anahtar teslim değerini gösteren proforma faturanın, ikinci el araçlar için ise kasko değerinin belirlenmesi için ruhsat fotokopisinin finansman başvurusu aşamasında yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Finansman vade süresi boyunca finansmana konu olan araç üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek, gerekli teminatı sağlayan Vakıf Katılım Bankası, bu ipotek tesisi sayesinde kefilsiz taşıt kredisi çekilmesine de olanak sağlıyor.

Vakıf Katılım Bankası 50.000 TL Taşıt Finansmanı Hesaplaması ve Ödeme Planı

Vakıf Katılım Bankası’ndan en uzun vade seçeneği olan 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı oluşturacak şekilde 50 bin Türk Lirası tutarında finansman çekmeniz halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit taşıt finansmanı kâr payı oranları yüzde 1,38 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı bin 518,11 Türk Lirası’na tekabül edecektir. Bu kapsamda 48 ay vade süreci sonunda yapılmış olacak olan toplam ödeme miktarı 72 bin 869,30 Türk Lirası olurken, finansman süresince sabit kâr payı uygulaması sayesinde ödemelerin değişkenlik yaşamaması da güvence altına alınmış olacak.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.