ETO’dan KOBİ’lere İlk 6 Ay Ödemesiz Uygun Faizli Kredi Desteği!

0

Nefes Kredisi’nin değerlendirilmesi kapsamında Denizbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank yöneticileri ile birlikte Eskişehir Ticaret Odası’nın (ETO) gerçekleştirdiği toplantıda açıklamalarda bulunan ETO Başkanı Metin Güler, TOBB Nefes Kredisi’nin KOBİ’lere uygun şartlarda finansman olanağı sapladığını, tüccar ve sanayicilerin istekleri yönünde öncesinde 25 bin TL olarak belirledikleri kredinin üst limitini 50 bin TL’ye kadar yükselttiklerini söyledi.

Üyeler Odadan Aldıkları Belgeyle Kredi Başvurusu Yapabilecekler

Üyelerin odadan temin ettikleri faaliyet belgesi ile birlikte Denizbank, Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası’na kredi başvurusunda bulunabileceklerini söyleyen Güler, uygun şartlar kredi desteği verileceğini söyledi.

İlk 6 Ay Ödemesiz Yüzde 0,99 Faizli Kredi Desteği

Eskişehir Ticaret Odası üyelerinin yüzde 0,99 faiz oranı ile ilk 6 ay geri ödemesiz olmak koşuluyla, 6. Ayın takibindeki 12 aylık süreçte eşit taksitli ödeme yapılabilineceğini söyleyen Güler, yani toplamda 18 ay vadeli uygun faizli kredi desteği verileceğini söyledi.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Üyelerden temin edilecek masrafın en fazla 51 Türk Lirası olacağını söyleyen Güler, krediye destek veren kurum ile kuruluşlara teşekkürlerini iletti. Geçen sene Eskişehir Ticaret Odası’nın öz kaynaklarını seferber ederek 2 bin üyeye 54 milyon Türk Lirası tutarında kredi kullandırdıklarını söyleyen Güler, bu sene içerisinde de hem devletin hem de TOBB’un destekleri ilce birlikte üyelere tekrardan kredi olanağı sağladıklarını, bu sayede de kredi imkanları kapsmaında krediye ulaşmakta bir takım zorluklar çeken küçük ve orta ölçekli üyelere nefes aldıklarını söyledi.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın